Suzuki’den “Kask Hayattır” Kampanyası

by motosiklet
2 sene ago
42 Views

Japon motosiklet üreticisi Suzuki, Hindistan’da başlattığı kampanya’da, önümüzdeki birkaç gün boyunca 12 farklı şehirde 12.000’den fazla kask dağıtımı yapacak. Suzuki alt segment motor satışlarının yüksek olduğu Hindistan’daki gibi bir uygulamanın ülkemizde de yapılmasını istiyoruz.

Kask takmak Hindistan’nın birçok yerinde zorunlu hale getirildi, ancak bizim ülkemizde olduğu gibi birçok vatandaş çeşitli rahatsızlık nedenlerini gerekçe göstererek kurallara uymuyor. Suzuki Motosiklet Hindistan, kask ile farkındalık kampanyasını “#HelmetForLife” etiketiyle takip edebilirsiniz.

Kampanyanın bir parçası olarak Suzuki, trafikte 60 Gixxer motosikleti ile önümüzdeki birkaç gün boyunca 12 şehirden 12000’den fazla kask dağıtacak. ‘#HelmetForLife’ kampanyasının bu aşamasında ele alınacak 12 şehir, Gurugram, Yeni Delhi, Lucknow, Mumbai, Pune, Surat, Ahmedabad, Bengaluru, Haydarabad, Chennai, Calicut ve Kalküta’dır.

Bizim ülkemizde yazın gelmesiyle kasksız dolaşanların çoğaldığı bu zamanlarda bizde sadece ceza kesmeye odaklanmamalı, kask dağıtarak ve eğitimler, posterler ve seminerlerde motor kullananlara bilgi verilmeli.

iyi sürüşler

Etiketler:

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir