Suzuki Burgman 400 Mükemmel Güncellemeleri | Motosiklet Sitesi

by motosiklet
4 ay ago
280 Views

Suzuki Burgman 400 Mükemmel Güncellemeleri

Orta ağırlıktaki maxi-scooter, baştan aşağı yenilendi.

Maxi-scooter’ların son yıllardaki çekişmeleri hala devam ediyor. En ufak segmentler ise satış rekorları kırıyor. Maxi scooterların günlük olarak sürülebilme veya şehir dışında uzun yolculuklar için kullanılabilme çok yönlülüğü ile pratik, kullanımı kolay ve rahat bir makinenin çekiciliğini inkar edemeyiz. Bu haftanın başlarında BMW, 400cc maksi scooter serisi C 400 X ve C 400 GT için güncellemeleri duyurdu. Suzuki, bu sefer sanki BMW’ye yanıt olarak Burgman 400’ü güncelledi ve sundu.

Ancak Suzuki GSX-S1000 ve V-Strom 650 gibi motosikletler gündem dışı kaldı. Konu tamamen teknoloji ve performans olduğunda rekabet maxi scooterlara bırakıldı. Suzuki, dünya çapında güçlü satış rakamlarının keyfini çıkarmaya devam ettiğinden, bu çok kötü birşey değil. Ülkemizde hala satışı reklam azlığına rağmen fena sayılmaz. Her alanda kendini az da olsa tanıtıyor, en azından kullanıcıları tanıtıyor.

2021 Suzuki Burgman 400

Avrupa pazarlarında ilk lansman için belirlenen Suzuki Burgman 400, revize edilmiş bir 400cc tek silindirli motora sahiptir. Suzuki, daha temiz ve daha verimli bir yanma için yeni bir ikiz kıvılcım silindir kafası taktı. Ateşleme zamanlaması da daha kolay başlatma, daha yumuşak rölanti ve genel olarak daha rahat güç dağıtımı için revize edildi. Elbette tüm bu güncellemeler Euro 5 emisyon standartlarına uygun olarak yapılmıştır.

2021 Suzuki Burgman 400

 

Özellik cephesinde, Burgman 400 şık bir çekiş kontrol sistemine sahip. ABS sistemi ayrıca daha az yer kaplayacak ve ağır frenleme zamanlarında daha yumuşak tepki verecek şekilde yeniden tasarlandı. Scooter’ın bilinen ve sevilen diğer özellikleri de taşındı. Bu, 42 litrelik geniş bir koltuk altı saklama alanı, kullanışlı bir 12V güç çıkışı ve geceleri maksimum güvenlik ve görünürlük için tam bir LED aydınlatma sistemi ile donatılmış.

 

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları