satılık motosikletler

Super73, Super73-ZX ile en düşük maliyetli elektrikli bisikletine güncellemeler ekledi

Super73, Super73-ZX ile en düşük maliyetli elektrikli bisikletine güncellemeler ekledi

Super73, geçen yıl birkaç yeni üst düzey modelle bir dizi yeni elektrikli bisiklet modeli çıkardı. Şimdi şirket, markanın popüler giriş seviyesi modelinde büyük bir yeni güncelleme ile ürün yelpazesinin diğer ucuna odaklanıyor.

Sonuç: yepyeni Super73-ZX elektrikli bisiklet ortaya çıktı.

Super73-ZX , orijinal Super73-Z1’i birkaç temel özellikle güncellemiş

Çerçeve artık hem daha büyük hem de daha hafiftir, bisikletin verimliliğini artırırken daha uzun sürücülerin kolaylıkla kullanımını sağlar.

Çerçeve ayrıca, sürücüye daha fazla oturma seçeneği sunması veya bir arkadaşını sırtta taşımayı daha rahat hale getirmesini sağlayan daha uzun bir seleye sahiptir.

Orijinal Super73-Z1’i kullanan herkes, modelin eğlenceli mini bisiklet stili olduğunu ancak pedal çevirerek sürmek için rahat bir e-bisiklet olmadığı anlamına geldiğini biliyor. Şimdi şirket, bu yeni çerçeve tasarımının orada büyük bir gelişme sağlaması gerektiğini söylüyor.

Pil ayrıca şimdi bisikletten çıkarılabilen daha büyük bir 615 Wh modeline güncellendi. Bu, Super73-ZX’e daha fazla menzil ve şarj etmek için daha uygun bir yol sağlar.

Super73, sürüş tarzına ve pedal destek seviyesine bağlı olarak 25-50 mil (40-80 km) arasında olduğunu iddia ediyor.

Bisiklet ayrıca daha hızlıdır ve dört sürüş modu ile birlikte gelir. Her biri 32 km/s hıza ulaşan Sınıf 1 ve 2 var, ardından 45 km/s hıza kadar pedal desteği için seçilebilir bir Sınıf 3 modu ve ayrıca “olarak listelenen sınırsız bir mod var. 28+ mil/saat’e kadar.”

Sürücüler, sürüş modları arasında seçim yapmak için yeni Super73 akıllı telefon uygulamasını kullanabilir ve aynı uygulama aynı zamanda kablosuz (OTA) güncellemeleri de gerçekleştirir.

Güç elektroniği için bir DC-DC dönüştürücü, isteğe bağlı ön ve arka lambalar, dönüş sinyalleri, korna, çamurluklar ve isteğe bağlı süspansiyon yükseltmeleri dahil olmak üzere, eklenti seçenekleri olarak bir dizi aksesuar mevcuttur. Bize göre pahalı gelecek model yurtdışı kulanıcıları için orta fiyatlı denebilir. 1.995$ ortalama bir fiyata sahip.

Yorum Ekle

İlgili Yazılar

1 Yorum

AustinNM  -  Haz 18, 2021 / 11:22 pm

I purchased a Super73-Z1 earlier this year and returned the bike for a refund. The front forks were tweaked which resulted in an off center handlebar (designed with zero adjustments). Virtually all of these electric bikes are manufactured off shore and imported. They nailed the look though. It reminds me of an old school mini bike.

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir