satılık motosikletler

Super73, 2.000W e-bisikletini piyasaya sürdü

Super73, göz alıcı tasarıma sahip 2.000W off-road yarış e-bisikletini piyasaya sürdü

Super73, popüler elektrikli bisikletlerinin ünlü markalardan, spor takımlarından ve diğer kültürel ikonlardan tasarım ipuçlarını aldığı iş birlikleriyle tanınıyor. Geçen yıl Roland Sands Design ile işbirliği içinde tasarlanan güzel bir konsept bisiklet sergiledikten sonra şirket, şimdi göz alıcı elektrikli bisikletin sınırlı sayıda üretim versiyonunu yaratmaya karar verdi.

Super73, 2.000W e-bisikletini piyasaya sürdü

Super73, göz alıcı tasarıma sahip 2.000W off-road yarış e-bisikletini piyasaya sürdü

RSD x SUPER73-RX Malibu e-bisikleti piyasaya sürdü.
Orijinal konsept, off-road yarış tarzı bir e-bisiklet olarak belirlendi ve özellikler kesinlikle bu isimle uyumlu.

Tamamen ayarlanabilir çift süspansiyonlu tasarımlara, yüksek güçlü motorlara ve yüksek kapasiteli pillere sahip Super73’ün amiral gemisi RX serisi e-bisikletleri temelini oluşturdu.

RSD x SUPER73-RX Malibu olarak bilinen yeni e-bisiklet, tüm RX modellerinde bulunan aynı ayarlanabilir RX ters çevrilmiş ön hava çatalını koruyacak, ancak sürüş kalitesini ve yol tutuşunu iyileştirmek için bir Fox Racing Float 3 Evol arka şok ünitesi ekliyor.

Stok 960 Wh pil, üst borudan aşağı boruya taşınarak, yerine ekstra uzun bir izleme koltuğu oturtulmuş. Şirket, yeni koltuğun sürücüye yarış sırasında (ya da sadece sokaklarda gezinirken) ekstra hareket alanı sağlayacağını söylüyor.

Pil haznesi, muhtemelen bisikletin ağırlık merkezini düşürerek dönüşlerde yol tutuşunu da iyileştirecektir.

Bisiklet, kilitsiz modda 28 mil (25 km / s) üzerinde hız sunan, stok RX’in 2.000 W en yüksek dereceli göbek motoruna sahip. Bu mod genellikle arazi sürüşü için ayrılmış. Sürücüler, bisiklet yolunu çeşitli yerel düzenlemelere göre yasal tutmak için daha sınırlı modlardan birini seçebiliyor.

Sınıf 1 modu, bisikleti 750W sürekli güç ve 1.200W tepe gücü ile 20 mph (32 km/s) ile sınırlar, ancak gaz kelebeğini devre dışı bırakır. Sınıf 2 modu gazı tekrar karışıma ekler ve Sınıf 3 modu, pedal desteğinde hızı 45 km/sa’e çıkar.

RSD Bisiklet

Yükseltilmiş bir Magura dört pistonlu ön fren kaliperi, bu stok 203 mm rotor üzerinde “hassasiyeti artırmak” için kısa fren kolları ile birlikte eklendi.

RSD x SUPER73-RX Malibu ayrıca, çubuk uçlarına “SUPER73” kazınmış altın kilit halkaları kullanılarak eklenen, çubuk pedi ve ODI Ruffian ATV kulpları ile yükseltilmiş bir orta çubuk gidona sahip.

Son olarak, e-bisiklet 20×4” ön ve 5” arka GRZLY lastikleri, stok lastiklerin zaten yeterince büyük olmaması durumunda yükseltilebilir.

Yorum Ekle

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir