WhatsApp geri adım atıyor mu? | Motosiklet Sitesi

by Ynsmt09
1 hafta ago
0 Views
Soru – Cevap BölümüCategory: SorularWhatsApp geri adım atıyor mu?
Ynsmt09 asked 1 hafta ago

WhatsApp tan özür niteliğinde bir açıklama geldi. WhatsApp veri gizliliğini sürdürmeye devam ediyoruz ama sizin alışveriş gibi alışkanlıklarınızı öğrenmek, geliştirmek gibi detaylarinizi öğrenmek istiyoruz dedi. 
Milyonlarca kişinin terketmesiyle WhatsApp konuyu “bak biz birşey yapmıyoruz, endişeye gerek yok” vallahi biz sadece alışveriş yönlü bilgi toplayacağız” diyor.
Valla ben bunu yemem, bizim tüm verilerinizi herkes ile paylaştığınızı biliyoruz ve bunu diğer firmalara aktardığına şahidim.
Diğer şirketler ve 3. Taraflardan gelen emailler buna delildir. Ben telegram ve Signal kullanmaya başladım, herkese iyi günler

3 Answers
Hassanbkr answered 1 hafta ago

Mecbur kalacak adım atacak benim bilgim dahilinde WhatsApp 14 milyon kişi kaybetmiş sadece 1 günde, geri dönülmez akşamın ufkundayiz amca, büyük birader bizi duyuyor mu?

Kubika answered 1 hafta ago

Olaya farklı bir bakış atayım, bu WhatsApp yakında dilenci moduna girecek, Google Play’de notu 4’e düşmüş bende 1 verdim, inşallah şirket değeri sıfırlanır.

Kaansuzuki33 answered 1 hafta ago

Türkiye’de geri adım atacak mecburen yada buna ixin vermiyor, kendi başlarına öyle ben verilerinizi istiyorum yok. Olmaz öyle şey, yoksa smgiderler uygulamalarını da alilar oynarlar diğer ülkelerle.

Your Answer

3 + 16 =