Whatsapp bize neyi onaylattı? | Motosiklet Sitesi

by TurkerTT
2 hafta ago
0 Views
Soru – Cevap BölümüCategory: İbretlik DurumlarWhatsapp bize neyi onaylattı?
TurkerTT asked 2 hafta ago

Facebook artık reklam geliri konusunda zortlamış durumda, whatsapp’da onayladığınız şey ise size anlık reklam gönderebilme yetkisi verdiniz. Kısaca durum bu, yani aşırı endişeye gerek yok. Zaten durmadan reklam gösteriyordu belki şimdi biraz daha fazla gelecek fakat engellemek elinizde.
Whatsapp onayı ile reklam gönderebilmeyi de onaylamış oldunuz. Şimdi yapacağınız şey reklam gönderene engel koymak.

10 Answers
Mgoktepe answered 2 hafta ago

Yani whatsapp’ı silelim mi, silmeyelim mi? Signal daha mı iyi, kuralım mı?

Kormt07 answered 2 hafta ago

Sİlme abicim, zaten onay verdiysen bir kere kabul edip o reklam ve facebook reklamlarını kabul ettin demektir. Signal iyi bir uygulama ancak bir whatsapp değil.

Ugur trjk answered 2 hafta ago

herşeyi onaylamış oldunuz, reklam, kişisel bilgiler, email, verileriiz, videolara, telefonlara erişim ve daha düşünemeyeceğiniz herşey artık adamların elinde. Banka hesalarınızda kaç lira var onu bile öğrenebilirler.

frhtKO answered 2 hafta ago

Facebook istediği herşeyi yapabilir artk, isterse size yanlış reklam bile verdirir sadece paranızı almak için yapamayacağı hadise yok.

Vural Kısaca answered 2 hafta ago

Whatsapp – facebook ile size reklam gömmeye geliyor
WHATSAPP’DA KONUŞTUĞUNUZ KONULARI REKLAM OLARAK GÖRECEKSİNİZ
WhatsApp daha önce otomatik olarak uygulamaya giriş bilgileri, grup bilgileri ve profil fotolarını, ayrıca telefon, iletişim ve konum bilgilerini sakladığını açıklamıştı.
WhatsApp, blog paylaşımlarında Facebook ile veri paylaşımının içeriğin kişiye göre şekillendirilmesi ve örneğin o kişinin ilgileneceği reklamların görünmesi, ayrıca Facebook üzerinden alışverişte ödeme yaptıkları hesabı WhatsApp’ta da kullanabilmek gibi faydaları olacağını söyleyerek yeni kurallarını savundu.

Hakan Sas answered 2 hafta ago

Bana onay ekranı gelmedi, daha önceden onaylamış olabilirmiyim?
WhatsApp’ın yeni gizlilik sözleşmesine dair onay ekranı karşınıza çıktığında iki seçeneğiniz bulunuyor, onaylamak ya da sonra onaylamak. Onay vermediğiniz takdirde belirli bir tarihten sonra WhatsApp uygulamanızı kullanamayacaksınız. Ama bu denilen bana olmadı, kullanmaya devam ediyorum.

Nowethere answered 2 hafta ago

Whatsapp Sözleşmesini Reddedenlerin Whatsapp’ı Kapanacak mı? Kısa cevap lütfen.

Your Answer

16 + 20 =