Soru – Cevap BölümüCategory: SorularTrendyol Go iş Ortaklığı ile Moto Kuryelik Yapmak. Aylık 10.000 TL kazanmak
Hamdi asked 6 ay ago

Trendyol Go iş Ortaklığı ile Moto Kuryelik Yapmak. Aylık 10.000 TL kazanmak normal mi? Kolaçan paylaşmış. Sağolsun detaylı şekilde anlatmış. Şirket sahibi olmak, evrakları ve taşımacılığın detaylarını açıklamış. Çanta ve mont satın alıyorsunuz. 29 yaş altına bağkur devlet tarafından ödeniyor. Saatleri siz belirliyorsunuz. Ne zaman isterseniz o zaman çalışıyorsunuz. Telefonunuza uygulama yüklüyorsunuz. Bölgenizi uygulamada seçiyorsunuz.

Sisteme giriş yapıyorsunuz, paketler düşmeye başlıyorsunuz. bölge değiştirebiliyorsunuz. Tatile gittiğinizde bildirim gönderiyorsunuz. Şu süreler arasında çalışmayacağım diyebilirsiniz. Kapatırsanız para gelmiyor. Check-in oluyorsunuz. Sipariş gelmeye başladığında teslim noktası görünüyor. Harita açılıyor. Harita sizi yönlendiriyor.

Harita direkt olarak sizi götürüyor. İstediğiniz motosiklet ile çalışabilirsiniz. İki çeşit kazanç var. Paket başı kazanç ve garantili kazanç sistemi diye ikiye ayrılıyor.

Belli miktar paketi aştığınızda geliriniz artıyor ve ödül olayı var.

Sipariş hazırlanıyor, içerden siparişi alıyorsunuz. Haritaya göre yolu takip edip, fişin fotoğrafını çekiyorsunuz. Teslimat noktasını görüyorsunuz. Size paket geldiyse götürmek sorundasınız. Canlı destek herhangi bir sorunda size yardımcı oluyor. Destek ekibi sorun çıkarsa, lastik patlaması, kaza veya herhangi bir durumda paketi başkası gelip alıyor.

Mesafeler çok uzak olmuyor. Teslim noktasına geldiğinizde teslim noktasına geldim diyorsunuz. Müşteriye ulaşamazsanız, haber veriyorsunuz ve 10 dakika bekliyorsunuz. Teslim ettikten sonra teslim ettim diyorsunuz. Hemen tekrar sipariş alabiliyorsunuz. Uygulama içerisinde kazancınızı görebilirsiniz.

Kazançla ilgili çok soru var. Çok çalışan yaklaşık 8.000 tl olarak kazanıyor. 10.000 tl kadar kazananlarda var. Yabancı uyruklularda çalışabiliyor. Gereken sadece TC kimlik numarası. Yaşın önemi yok. Hepinize iyi sürüşler.

5 Answers
DevrimDemirci answered 6 ay ago

olgun answered 6 ay ago

Yüksek kazanç çalışma saatleri var. Akşam 18:00 ile 20:00 arası yoğunluk saatte 35 tl kazandırıyor. Normalde 24 tl kadar saatte kazandırıyor. Yoğun saatler daha çok kazanç demek. Paket sistemi
24, 45, 60, 75 saat diye değişen saatler var. Güne göre saatleri belirleyebilirsiniz.
 
4 paket sistemi var. Paket başı 5,9 tl alıyorsun. km başı ise 1,9 tl alıyorsun.

Emirhan answered 6 ay ago

Yunus answered 5 ay ago

Bahadır answered 5 ay ago

Your Answer

5 + 12 =