Thodex tosuncuk 2 milyar dolar çarptı, kaçtı

Soru – Cevap BölümüThodex tosuncuk 2 milyar dolar çarptı, kaçtı
MalikSKLR asked 3 sene ago

Thodex tosuncuk 2 milyar dolar çarptı, kaçtı. Bence tayland’da değil çoktan ülke değiştirmiştir. Bulunup getirilip, yargılanmazsa bu böyle gider.Twitter yeni tosuncuk başlıkları ile çalkalanırken adam TV’de yaptığı konuşmada zaten olayını söylemiş, kimse nedir diye aldırış etmeden uygulamayı yükler kullanırsa bu şekilde daha çok kazıık yer. Milletime ders olsun olsun desem ayıp olur, akıllanırlar mı desem çok zor. Giden paralara yazık, yurtdışından döviz getirmeye çalışırken, giden paralar halkın paraları oluyor. Yani her türlü zorluğunu biz çekiyoruz. Umarım bu şekilde vakalar yaşanmaz.
Ders olması gerekir. Bence ünlülerin oynadığı reklamlarla tanıtım yapan firmalara biraz daha dikkat edilmeli ve araştırılmalı. Giden biriktirilen, alın teri ile kazandığımız paralara oluyor.
iyi dersler

2 Answers
NihatZZ answered 3 sene ago

Hocam acısı çok kötü, birikiminin tümünü yatıranlar var. Suç duyurusunda bulunanlar varmış ama olsa ne olur. Mehmet sığır sağar gibi çaldı gitti, ne geri getirildi, ne suçlandı. Tamam belki mahkemeler açılmıştır ama adam oranın mafyası ile anlaşmış ve gizlenmiştir, bence hiç ceza almaz, hatta gelir yeniden dolandırır kaçar.
Şimdiki tosuncuk ise rekor kırdı. Hadi hayırlısı yeni tosuncuklara

Bulento answered 3 sene ago

Thodex binası paylaşıldı, adamın adres gösterdiği yere baksaydınız zaten thodex’ten birşey satıl almazdınız. Cripto borsalar bence Türkiye’de batar. Zaten o yolda ilerliyor, ömründe görmediği düşüşü yaşadılar bu geceden itibaren yarın daha çok düşecek ve akıllanacağız, soyula soyula akıllanıyoruz.