Telefon ve internet abonelikleri artık e-devlet’ten iptal edilebilecek

by
1 ay ago
0 Views
Soru – Cevap BölümüCategory: İbretlik DurumlarTelefon ve internet abonelikleri artık e-devlet’ten iptal edilebilecek
motosiklet Staff asked 1 ay ago

Abone sayısı 200 binin üzerinde olan elektronik haberleşme işletmecilerinin hizmetlerine ait aboneliklerin iptali 26 Ekim Pazartesi gününden itibaren e-Devlet üzerinden yapılabilecek.
BTK tarafından yapılan düzenleme kapsamında, abone sayısı 200 binin üzerinde olan elektronik haberleşme işletmecilerinin hizmetlerine ait aboneliklerin iptali 26 Ekim Pazartesi gününden itibaren e-Devlet üzerinden yapılabilecek.
e-Devlet Kapısı’ndaki fesih başvurusunun ardından, 24 saat içinde hizmete ilişkin ücretlendirme, hizmet sağlayıcı tarafından durdurulacak.
Böylece, sabit veya mobil telefon, internet ve kablo TV aboneleri, aboneliğini iptal ettirmek istediğinde, hizmet aldığı işletmeciye yazılı dilekçeyle başvurmak ya da faks çekmek gibi işlemlerle uğraşmadan abonelik iptal başvurusunu yapabilecek.

1 Answers
Melihan answered 1 ay ago

Çok iyi olmuş, neden dersen telefon ediyorsun, bekliyorsun sana bir ton soru soruyorlar, yok cezası var diye ikna etmeye çalışıyorlar. Şimdi girersin iptal edersin gelen sonradan faturanın miktarını kabulleniarsin oldu bitti. Uğraşmaya son vermiş iyi olmuş.

Your Answer

14 + 15 =