SYM fiddle kullanıcıları

by Ffayal
5 gün ago
0 Views
Soru – Cevap BölümüCategory: Teknik BilgiSYM fiddle kullanıcıları
Ffayal asked 5 gün ago

Arkadaşlar merhaba, SYM Fiddle 2 almayı düşünüyorum! Tavsiyelerinizi bekliyorum. Ne gibi arıza verir, kronik olan birşeyleri var mı? Bakım ve servis pahalı mıdır?

1 Answers
motosiklet Staff answered 5 gün ago

Selamlar SYM fiddle 2 sürücüsü birçok kullanıcı arkadaş var. Ben hiç kullanmadım, çok fazla bilgim yok. herkes servis ve bakım ücretleri hakkında en uygun fiyatlı olduğunu söylerler, bir de sym’nin en dayanıklı olduğunu söyleyen arkadaşlar çoğunlukta.
Facebook SYM grubuna yazarsanız, mesela orada da göreceksiniz arkadaşların hiç bir tanesinin servis, bakım, parça kalitesi gibi sıkıntısı olmuyor.
SYM fiddle hep tercih edilen ve grubu en fazla olan motorlardan olmuştur. çok bayan kullanıcısı olan bir motor, o yüzden de grupları da çok geniş, öyle 100 kişilik 150 kişilik grupları var, eğlenceli şekilde bazı geziler oluyor birçok kısa veyr uzun gezilere çıkıyorlar ve çok güzel yerlerde kamp yapıyorlar. çadır kuruyorlar katılırsanız çok eğleneceğize de eminim ama teknik bilgisi konusunda benim bilgim yok. Bir iki arkadaş var onlara sorarım onlar da hemen altında SYM fiddle 2 ile alakalı bilgiler verirler. İyi sürüşler

Your Answer

20 + 16 =