Peugeot vivacity 125 kullanıcıları

Soru – Cevap BölümüCategory: Teknik BilgiPeugeot vivacity 125 kullanıcıları
Nihat asked 2 sene ago

Peugeot vivacity 125 almayı düşünüyorum, önerirmisiniz, başka bir tavsiyeniz olur mu? bu motorun, parça yakıt konusunda sıkıntılı mıdır? Sorun çeker miyim?

4 Answers
motosiklet Staff answered 2 sene ago

Peugeot Motosiklet servisi azdır ama parça sorunu çekmezsiniz, kullanımı rahattır. Süspansiyon sistemi en beğendiğim yönü, çok kaliteli parçaları, güzel görüntüsü yanında, dayanıklılığı artı özelliğidir. Bazı parçalarının gelmesi 10 gün kadar sürüyor, özellikle grenaj ve motor, elektronik kısmında ama kolay arıza yapmayan bir modeldir.

Tuna b answered 2 sene ago

Vivacity, 4. nesline ait 125 cc motoru ile kompakt, çevik ve kalitelidir. Speedfight 125, sportif tasarımı ve üst düzey özellikleriyle en yoğun trafikte bile dinamik bir sürüş sunar. Güneş, yağmur, trafik sıkışıklığı, dolambaçlı yollar. Speedfight sizi her koşulda gideceğiniz yere taşıyacaktır. Yeni ayrıcalıklı Peugeot SmartMotion® 125 motoru ile maksimum hızlanma, mükemmel yol tutuş ve sürüş dinamikleri bir arada bulunur.
Gösterge paneline tam oturan akıllı telefon desteği var Navigasyonu kullanırken telefonunuzu USB girişi ile de şarj edebilirsiniz.
 

Motoman answered 2 sene ago

Teknik özellikleri

Motor Cinsi
SmartMotion 125

Motor Hacmi
125 cc

Motor Tipi 

4zamanlı-SOHC-2 subaplı

Euro Standartı
Euro 4

Soğutma Tipi
Su Soğutmalı

Yakıt Beslemesi
Elektronik Enjeksiyon

Azami Güç
8.5 kW (11 hp) – 7400 dev/dak

Azami Tork
10.8Nm – 5600 dev/dak

Yakıt Tüketimi(L/100km)
2.1

İlke answered 2 sene ago

Detayları ben söyleyeyim, USB büyük kolaylık, ben django modelini tavsiye ederim. Ama bu modelde güzeldir, ikinci el için sıkıntı yapabilir kimin nasıl kullandığını bilemezsiniz. Süspansiyon çok iyi, lastikler küçük, çukurlardan geçerken dengesi iyi değil o yüzden sürüşe dikkat, ayrıca bunların göbek mili çabuk bozuluyor dengeyi bozan en büyük etken, ikinci elde usta tavsiyesine bak.
Peugeot vivacity iyisini buluşan 10 yıl sorunsuz kullanırsın, hız yükseldiğinde ön cam çok titriyor ama arkadan destek yapınca düzeliyor, ben yaptım, acelen varsa seyahat zor olur, ama sakın kullanarak yapacağın tatilde çok zevk alırsın.
Parçaları diğerlerine göre pahalı, bakımı orta düzey, ustası az olan bir model.
İyi sürüşler