Parasını haketmeyen motosikletler | Motosiklet Sitesi

by Yunuz nadiy
2 hafta ago
0 Views
Soru – Cevap BölümüCategory: SorularParasını haketmeyen motosikletler
Yunuz nadiy asked 2 hafta ago

Selam millet, bu konuda hiç gücenmeyim, dağılan motorlarınızı toplatmaya çalışıyorsunuz ama olmuyor. Sizler ustaya gittikçe sorun çıkartan kuba, mondial, yuki, sym, kral gibi motosiklet modellerinden şansınız varsa almamışsınızdır. Yoksa arkadaş gazabına uğrayıp aldıysanız başınız dertten kurtulmaz. Ben japondan başkasına binmem diyenler içinde yaklaşık aynıdır. BMW, ktm, yamaha ve honda gibi markalarında bazı modelleri alınmaması gerekiyor. Sizler aldıkça onlar kazanıyor, siz servislere para dökmekten bıkıyorsunuz ama o tamir görmekten bıkmıyor.
O yüzden seçeceğiniz marka kadar modelde önemlidir, alırken dikkat. Özellikle model vermedim o modeller kendini biliyor.
iyi sürüşler

2 Answers
Kendall22 answered 2 hafta ago

Bence hiçbiri bunca parayı hake1tmiyor, hemde bu decvirde ama yine parası olan alıyor. orta gelirli 1tipler kayboldu, ya zengin var ya fakir alan alıyor yani uzatmayayım, fiyatları görünce moralim bozuluyor.

M2Celm32 answered 2 hafta ago

Her model için bu şekilde diyemeyiz. Bazı modeller gerçekten dayanıklı ve kullanışlı olduğpu gibi diğerleri çok fazla sorun çıkartabiliyor. Zaten bu modelleri bilen arkadaşlar önerilerinde ve tavsiyelerinde belirtiyor.

Your Answer

5 + 16 =