Soru – Cevap BölümüÖlmeden önce izlemeniz gereken filmler serisi
motosiklet Staff asked 8 ay ago

Melancholia Filmi izle
Justine ve Michael, Justine’in ablasının gösterişli malikanesinde gösterişli bir düğünle evlenir. Ancak iki kız kardeş karakter olarak birbirleriyle oldukça zıttır. Justine depresyon ve melankoliye yatkınken ablası kız kardeşine göre daha normaldir. Düğün gününde ailenin her üyesinin sorunları bir bir yeryüzüne çıkacak, kutlama esnasında Melankolia adlı gezegenin yörüngeden çıkıp dünyaya doğru ilerlemeye başlamasıyla herkes kendi içinde kendi kıyametini yaşayacaktır.

Gösterime giriş tarihi: 13 Ocak 2012 (Türkiye)

Yönetmeni: Lars von Trier

Film dizisi: The Depression Trilogy

Melankoli - film 2011 - Beyazperde.com

 

6 Answers
motosiklet Staff answered 8 ay ago

Take Shelter Filmi izle
Ohio’da eşi ve 6 yaşındaki işitme engelli kızı Hannah ile sıradan bir hayat süren Curtis’in, Hannah’ın sağlık giderleri için pek parası yoktur. Yaklaşan fırtınaya dair sürekli kabus gören Curtis, ailesinden bu durumu saklayacak, ancak evlerinin arkasına ailesini korumak için bir sığınak inşa etmekten de geri kalmayacaktır.
Take Shelter | Official Trailer HD (2011) - YouTube
 

motosiklet Staff answered 8 ay ago

The Life of David Gale izle
İdam cezasına karşı bir aktivist olan David Gale iş arkadaşının cinayetinden sorumlu tutularak idam cezasına çarptırılır. Muhabir Bitsey Bloom Gale’in suçu arkasındaki hikayeyi öğrenmek için bir maceraya atılacak, öğreneceği şeyler Gale’in suçuna ve adalet sistemine olan inancını kökünden değiştirecektir.
The Life of David Gale (2003) - IMDb

motosiklet Staff answered 8 ay ago

The Painted Veil Filmi izle
Utangaç, ama biraz da duygusuz biri olan Doktor Walter Fane ile evli olan Kitty adındaki kadın, eşinin işine aşırı düşkün olması nedeniyle mutsuz bir evlilik yaşantısına sahiptir. Uzmanlık alanı enfeksiyona neden olan hastalıklar olan doktor, karısının onu aldattığını anladığında Çin’de herkesi öldüren kolera salgınının olduğu köyün doktoru olmak için yollara düşer. Karısı da onunla birlikte gitmek zorunda kalınca, çiftin köyde yaşayacağı hayat onlar için adeta birer dönüm noktası niteliğinde olacaktır.
The Painted Veil (2006) - IMDb
 

Emre'nin tavsiyesi answered 2 ay ago

Your Answer

1 + 0 =