Soru – Cevap BölümüMotosiklette korumalı kıyafetler Biker Jeans
Deniz asked 1 ay ago

Korumalı pantolon ve montların özelikleri nelerdir. Motosiklette korumalı kıyafetler Biker Jeans

Motosiklette korumalı kıyafetler. Biker Jeans. Korumalı pantolon ve montların özelikleri nelerdir. motosiklette korumalı ekipmanların önemi.

Evet dostlar motosiklet kulanırken neden korumlaı ekipmanlar giymeliyiz ;bizi nelere karşı ve nasıl korur .

Motosiklet ve ötesi olarak bu konuda değerli dostum ve bence Türkiye’deki en önemli motosiklet korumalı ekipmanlar üreten firmalardan birinin sahibi olan Sükrü Mıhçıoğlu ile bir araya geldik .

Elimizden geldiğince sizler için Biker Jeans nasıl ortaya çıktı nasıl gelişti ve kullandıkları teknolojileri ve modeleleri anlatmaya çalıştık.

Motosiklet kullanırken olası bir kaza durumunda üzerimizde korumalı ekipmanlar bulunması son derece önemli, Dolayısıyla üzerinizdeki kıyafetlerin hangi teknolojiye sahip olduğunu ve sizleri nelerden koruyabildiklerini bilmeniz gerçekten önemli.

Biker jeans bence Türkiye’de de bu konudaki en iyi markaların başında geliyor ;
Bolca çeşit ve kullandıkları malzemeler ve kumaşlar son derece gelişmiş tekniklerle üretilen ürünler.

Video ‘yada paylaştığım gibi Biker Jeans den aldığım pantolonu tam 5 yıl boyunca özelikle “kış” aylarında bolca kullandım en az 100 bin km yol yaptım ve banamısın demedi .Son derece sağlam ve özelikle kış şartlarında son derece konforlu ve güven içersinde motosiklet sürmenizi sağlayan bir modeldi.

Bildiğiniz gibi kanalda ürün tanıtımı yapmıyorum normalde ancak bu kez biraz ürün tanıtımı gibi gözükse’de aslında amacım son derece güvendiğim bir markayı ve korumalı mont ve pantolon üreten bu firmayı sizlerle tanıştırmak istedim.

Bence motosiklette korumalı kıyafet üreten en doğru yerli üretim yapan firma.

Hazır kış sezonu yaklaşırken özelikle böyle bir kayıt yapmayı uyğun gördüm ;mağlum kışla bi,rlkte soğuk havalar ve yağışlar yaklaşmakta Biker Jeasns ten alcağınız korumalı kıyafetlerin aktif koruma özelikleri dışında kullandıkları “”teknik kumaş ve teknolaji sayesinde soğuk havalardan ve yağıştan’da korkmanıza gerek kalmıyacak.Çünkü bu ekipmanlar isze “kışında” büyük bir konfor sunmakta işte buda “pasif koruma” .

Hepinize kazasız belasız sürüşler dilerim.

1 Answers
motosiklet Staff answered 1 ay ago

Biker jeans alan varsa, memnun kalan varsa lütfen yorum eklesin.

Your Answer

6 + 9 =