Motosiklet tatili, uyku tulumu, mat tavsiyesi

by İlkem
3 ay ago
0 Views
Soru – Cevap BölümüCategory: Teknik BilgiMotosiklet tatili, uyku tulumu, mat tavsiyesi
İlkem asked 3 ay ago

Korona sebebiyle tatilden yapamadık, 4 gün doğaya kaçalım istiyoruz. Evde sadece çadır var. Gideceğimiz bölgeler Antalya, Marmaris, Muğla taraflarında bizim oralarda işimize yarayacak.
– ŞİŞME MAT
– UYKU TULUMU
Belki termos tavsiyesi
önerilerinizi almaya geldim. Pahalı değil ama ucuz mal alacak kadar da zengin değiliz, acemi işini görecek kamptan soğutmayacak bir şeyler arıyoruz 🙂 şimdiden sağolun, varolun.

6 Answers
motosiklet Staff answered 3 ay ago

selamlar, ben dekatlonda ucuz seçeneklerden gittim, aldım orada en ucuz seçenekler ve fiyat farkı olan ürün var sizde gidin bir değerlendirin hatta gitmeden önce internet sitesinden bakın belki kampanya filan vardır, şimdi yaz ortası oradan değerlendirebilirsiniz ben çadırda buldum termostatta her şey var Bir bakın o olmazsa farklı firmalara bakarsınız Hepsiburada veya n11 kampanyalar yapıyor, oradan alıp değerlendirin. İyi tatiller

motosiklet Staff answered 3 ay ago

Quechua markasında birçok ürün var tek bir markadan bile uygun fiyatlı ürünler bulabilirsiniz.Farklı ürünler bulabilirsiniz termoslar 50 lira 30 lira arası değişiyor büyüklüğüne küçüklüğüne göre çadırlar iki kişilik 3 kişilik ve 350 TL, 250 tl civarlarında filan uyku tulumları var 100 lirayı da var 150 lira 300 liraya da var matlar ise hani şişme montlar 200 lira 100 lira civarlarında var tamamen sizin bütçenize bağlı orada her şey var bence değerlendirilebilir hepsini bir yerde bulabilirsiniz

Burak Yılmaz answered 4 hafta ago

Merhabalar. Husky Army -17 kamuflaj desenli uyku tulumu alacağım, iki tane almak istersem, aklıma takılan konu şu; sağ ve sol fermuar seçeneği ( iki adet uyku tulumunu birleştirmek için) diyor . Bu ne demek? Yani birini sol fermuarlı diğerini sağ fermuarlımı almak gerekiyor demek? Yoksa; bu tulum hem sağdan hem soldan fermuarlıdır mı demek? Bilgisi olan paylaşabilirmi?

Kemal answered 4 hafta ago

Evet Burak, onlar çift ve çift taraflı kullanılıyor.

Beyza answered 4 hafta ago

Husky yerine quocha markası var onun yerine değil uygun fiyatlı olarak, aynı teknik verileri karşılamaz.

motosiklet Staff answered 4 hafta ago

Kalacağın yere göre al, boşuna fazla sıcak tutacak malzemeye sahip uyku tulumuna para verme. Şu dönemde gideceğim yer gece 5-6 dereceye iniyorsa 0 derece dayanıklılığa sahip uyku tulumu çadır içinde olduğunu düşünürsek hayde hayde yetecektir.
Husky dayanıklı ve iyi malzeme ile yapılan bir marka, çift taraflı olması sıcaklığınızı korumanızı sağlıyor.
Quocha marka almayın, benim düşüncem

Your Answer

16 + 19 =