Motobike İstanbul 2022, 21-24 Nisan'da

Soru – Cevap BölümüCategory: EtkinlikMotobike İstanbul 2022, 21-24 Nisan'da
motosiklet Staff asked 10 ay ago

Motobike İstanbul 2022 , bu yıl 21-24 Nisan tarihleri arasında düzenleniyor. Fuar yetkilileri tarafından teyit edilmiş, net bilgidir! Dengeliyorum.com’da yayınlanmıştır.

Sektörün büyük çoğunluğu ithal ürünlere dayalı olduğu için kampanyalar konusunda büyük çaplı bir beklentiye girmemek lazım. Ama durum “dünden pahalı, yarından ucuz” şeklinde seyrettiği için, fırsat olarak gördüğünüz ürün varsa kaçırmayın derim. İlgilendiğiniz motosiklet kıyafeti, motosiklet aksesuarları, kask, takip cihazı gibi ürünler varsa, en azından bugünden itibaren takibe almakta fayda var.

1 Answers
motosiklet Staff answered 10 ay ago

Haklı bir eleştiri gelmiş bir arkadaştan: Haftalardır bakıyorum kendi web sitelerine de, çeşitli kaynak ve mecralara da; Hiçbir şey ama tek bir şey bile belli değil. Şurada kaç gün kalmış hala tam belli olmamış- ilan edilmemiş sağa sola telefon açıyoruz. Şubat sonu denmişti hatta ’24-27 şubat’ diye bi ‘öngörüde’ bulunulmuştu. Ben buna göre uçak bileti ayarladım. Tarih-yer değişikliğini neye göre yapacağım hala belirsiz oğlu belirsiz Afedersiniz de ben bunların yapacağı fuar’a ve işe ayrıca organizatörlerine ve web sitelerine… … … !!! Anladınız siz onu, Beceriksizlik, kifayetsizlik, ciddiyetsizlik, umursamazlık, hatta hıyarlık bunların yaptığı çünkü.