Soru – Cevap BölümüMatrix 4 filmi izle
motosiklet Staff asked 1 ay ago

Matrix 4 dublajlı türkçe fragman versiyon çıktı warner bros cve shockvoice kanalında izledim, eleştirileri komik buldum. matrix 4 e farklı açıdan baktığını ve anlamadığını düşünüyorum.

box office matrix 4 fragmanı, filmi izleyin

warnerbros matrix 4 filmi fragmanını izleyin

3 Answers
Hasansdd answered 1 ay ago

Matrix 4: Resurrections fragmanına baktığımız zaman Neo ve Trinity karakterlerinin hafızasının silinmiş olduğunu ve ilk üç filme dair hatırladıklarının sadece silik anılardan ibaret olduğunu görüyoruz. Bazı psikolojik sorunlar yaşadığı ve ‘mavi haplar’ içtiği görülen Neo’nun diğer karakteri Thomas Anderson, Trinity ile karşılaşmasına rağmen birbirlerini tanımıyorlar. 
Fragmanın devamında ise Neo’nun yeniden beyaz tavşanın peşine düştüğünü, Niobe ve genç Morpheus’la tekrar tanıştığını görüyoruz. Bu noktada aksiyon ve mücadele tekrar başlıyor. 2000’li yılların başında henüz teknoloji bu kadar gelişmemişken ortaya atılan Matrix felsefesinin, günümüzün teknolojisi ile iyiden iyiye can sıkıcı bir hale geldiğini de görmek mümkün.
Matrix 4: Resurrections konusu ile ilgili fragmanda en dikkat çeken detay, başta Neo ve Trinity olmak üzere tüm karakterlerin çok daha güçlü görünüyor olması. İlk üç filmde kazandıkları becerileri daha da geliştirmiş olan karakterler, günümüz sinema teknolojisinin de yardımıyla oldukça başarılı bir performans sunuyorlar. 

motosiklet Staff answered 1 ay ago

Matrix 4’ün 21 Mayıs 2021’de Birleşik Krallık ve ABD’de vizyona girmesi planlanmış fakat çekimlerin Kovid’e bağlı olarak gecikmesi sebebiyle bu tarih 1 Nisan 2022’ye ertelenmişti. Ne var ki daha sonra Warner Bros filmin vizyona girme tarihini 22 Aralık 2021’e çekti.
Warner Bros, ABD’de 2021’de vizyona girecek filmlerinin tamamını sinemalarla aynı zamanda, filmin vizyona giriş tarihinden itibaren bir ay boyunca izlenebileceği HBO Max’te yayımlayacak.

Kardeş answered 1 ay ago

Your Answer

8 + 0 =