Korku Filmi Sevenlere Özel

Soru – Cevap BölümüCategory: Konu DışıKorku Filmi Sevenlere Özel
motosiklet Staff asked 1 ay ago

The Night House The Night House
Başrolünde Rebecca Hall’un yer aldığı, The Signal ve The Ritual gibi filmleriyle tanınan David Bruckner’ın yönettiği korku-gerilim türündeki The Night House filminden fragman yayınlandı.


Geçtiğimiz yıl tüm dünyada pandemi başlamadan önce gerçekleşen 2020 Sundance Film Festivali, keşif açısından önemli filmlere ev sahipliği yapmış ve yıl içerisinde dikkatleri üzerine çeken filmleri izleyici ile buluşturmuştu. 2020 Sundance Film Festivali’nde dünya prömiyerini yapan filmlerden bir tanesi ise, Searchlight Pictures’ın haklarını satın aldığı korku-gerilim türündeki The Night House filmiydi. Başrolünde Vicky Cristina Barcelona, The Prestige ve The Town gibi filmlerle tanınan, özellikle Christine filmindeki performansıyla övgü toplayan Rebecca Hall‘un yer aldığı film, yakın zamanda hayatını kaybeden eşi hakkında rahatsız edici sırlar açığa çıkaran bir kadının hikâyesini anlatıyor.
IMDB: 6.7
Tür: Gerilim, Gizem, Korku,
Yapım: 2021 Yönetmen: David Bruckner
Oyuncular: Rebecca Hall , Sarah Goldberg , Vondie Curtis-Hall , Evan Jonigkeit , Stacy Martin , David Abeles , Christina Jackson , Patrick Klein , Crystal Swan , Catherine Weidner

2 Answers
motosiklet Staff answered 1 ay ago

Ridley Scott İmzalı Filmler


Blade Runner (Bıçak Sırtı) Yönetmen: Ridley Scott
Senarist: David Webb Peoples, Hampton Fancher
Oyuncular: Harrison Ford, Rutger Hauer, Sean Young
Alien (Yaratık)

Yönetmen: Ridley Scott
Senarist: Dan O’Bannon, Walter Hill
Oyuncular: Sigourney Weaver, Tom Skerritt, Veronica Cartwright
Gladiator (Gladyatör)

Yönetmen: Ridley Scott
Senarist: John Logan, William Nicholson
Oyuncular: Russell Crowe, Joaquin Phoenix, Connie Nielsen

motosiklet Staff answered 1 ay ago

THE DEEP HOUSE | Official Trailer | Paramount Movies

IMDB: 5.6
Tür: Korku,
Yapım: 2021
Yönetmen: Alexandre Bustillo , Julien Maury ,

Oyuncular: James Jagger , Camille Rowe , Eric Savin , Alexis Servaes , Carolina Massey , Anne Claessens , Marie Caffier , Marie Bernard ,
Film Özeti: Tina (Camille Rowe) ve erkek arkadaşı Ben (James Jagger), bulunması zor, terk edilmiş kentsel yapıların ve binaların keşfi olan “urbex” tutkusuna sahip iki gözüpek YouTuber’dır. Hiçbir haritada olmayan ve adı olmayan bir ormanın içinde, en yeni ve en büyük maceralarının ne olabileceğine dair bir yol bulurlar. Sosyal medyada canlı yayındayken, uğursuz bir geçmişi olan gizemli bir evin bulunduğu yapay bir gölün dibine gerçek anlamda derin bir dalış yaparken kendilerini filme alırlar.

Your Answer

0 + 15 =