Komedi film önerileri – Ailece izleyin

Soru – Cevap BölümüKomedi film önerileri – Ailece izleyin
motosiklet Staff asked 1 sene ago

Queenpins 2021 Film izleyin, Queenpins izle
ABD tarihinin en büyük sahte kupon dolandırıcılığının anlatıldığı komedi ve suç türdeki filmde, Kristen Bell başrolde yer almaktadır. Bell ve Jones orta sınıfın yaşadığı bir banliyöde yaşadıkları zorluklardan kurtulmak için kupon taklit etme işine bulaşırlar.

Yazar-yönetmenler Aron Gaudet ve Gita Pullapilly’nin imzasını taşıyan filmin başrollerinde Kristen Bell, Kirby Howell-Baptiste, Paul Walter Hauser, Vince Vaughn ve Bebe Rexha yer alıyor. 10 Eylül’de vizyona girecek ve çok yakında Paramount+’da olacak Gerçek bir hikayeden ilham alan QUEENPINS, banliyöde canı sıkılan ve hüsrana uğrayan ev kadını Connie (Kristen Bell) ve hayalleri olan bir vlogger olan en iyi arkadaşı JoJo (Kirby Howell-Baptiste) hakkında çılgın bir komedi. bir hobiyi milyonlarca dolarlık sahte kupon kaparisine çeviren kişi. Bayatlaşmış bir kutu mısır gevreğinin arkasındaki holdinge bir mektup gönderdikten ve düzinelerce bedavayla birlikte bir özür aldıktan sonra ikili, mega şirketlerden milyonları dolandıran ve kupon kesmeci lejyonlarına anlaşmalar sağlayan yasadışı bir kupon kulübü planı hazırlar. .
Kupon hakimiyetine giden yolda, yerel süpermarket zincirinden bahtsız bir Kayıp Önleme Görevlisi (Paul Walter Hauser), bu yeni basılmış pembe yakalı suç “Kraliçeleri”nin peşine düşmek için kararlı bir ABD Posta Müfettişi (Vince Vaughn) ile güçlerini birleştirir. . Tür: Komedi Oyuncular: Kristen Bell, Kirby Howell – Baptiste, Paul Walter Hauser, Joel McHale, Bebe Rexha ve Vince Vaughn ile Yazar-Yönetmenler: Aron Gaudet & Gita Pullapilly Yapımcılar: Linda McDonough, Nicholas Weinstock Çıkış Tarihi: 10 Eylül 2021
Yorum: müthis güzel bir film izleyin tam bir aile filmi tabi biraz kurnazlık var fakat şirketlerin kurduğu bu düzen elbet bir gün birileri tarafından kullanılacak alt yapı buna her zaman hazır. iyi seyirler.

1 Answers
motosiklet Staff answered 1 sene ago

Queenpins' Review: Suburban Scammers - The New York Times
 
Queenpins, milyon dolarlık kupon dolandırıcılığı yapan iki kadının hikayesini konu ediyor. Hüsrana uğramış bir ev kadını olan Connie ile en yakın arkadaşı Jojo, süresi dolmuş bir mısır gevreğini, yazdıkları bir mektupla birlikte holdinge geri gönderirler. Bu durum üzerine iki arkadaş, düzinelerce bedava kutu ile bir özür notu alır. Yaşadıklarından ilham alan Connie ve Jojo, mega şirketleri dolandırabilecekleri yasadışı bir plan hazırlar.