Soru – Cevap BölümüCategory: SorularKask 2015 model çıktı
Sevda asked 4 ay ago

N11’den alacağım kaskın 2020, 2021 ürünü olup olmadığını mağazaya sordum. Evet bu yılın gelen modelleri, önceki yıllara ait ürün bulamazsınız bizde dedi o mağazanın yetkilisi. GÜvenle aLışveriş. yapın, merak etmeyin dediler. Ürün 3 gün sonra geldi, tahmin ettiğim gibi oldu.
Ne zaman güvenle alabilirsiniz diyen yer olursa orada sorun çıkıyor kardeşim. Alışverişte bile güven kalmamış. Yeni ürün olduğuna emin olmak için Cam’ın kenarındaki yazan yere baktım 2015 çıktı, hemen aradım, e hani bizde eski ürün olmaz dediniz, “güvenle alın dediniz” dedim. Gelen kask 2015 yılına ait bunlarda 5 yıl raf ömrü vardır, yanlışmıyım, bunu gönderiyorum dedim.
Adam doğrudan olmaz dedi, etiketini çıkartmışım, camın açıp kafama giymişim bahanesini öne sürdü, bende tüketici mahkemesine gideceğimi söyledim. Konuştukça adamla konu dahada uzadı, neyse. Hırlaşıp kapattık, peşini bırakmayacağım, böyle gerzek heriflerin piyasadan silinmesini istiyorum. Ayrıca telefondaki sözlerini burada söylesem kimse bir daha alışveriş yapmaz. Ama şu olay bitsin, firma isminide yazacağım.
Bi bitmediniz be, lanet olsun, alışveriştende soğuttunuz, belanızı versin

Your Answer

3 + 0 =