Kaliteli motosiklet üreten firmalar

Soru – Cevap BölümüCategory: İbretlik DurumlarKaliteli motosiklet üreten firmalar
Bülent erbaşer asked 2 sene ago

SÜPER KALİTELİ YÜZDE YÜZ YERLİ MOTOSİKLET ÜRETEN YERLİ FİRMALAR Apachi, Arora, Asya, Bisan, Çelik, Falcon, Kanuni, Kral, Kuba, Lifan, Mondial, Motoran, RKS, Salcano, Stmax, MOTOSİKLETLERDE HIZ SINIRI, EHLİYET ZORUNLULUĞU, ARAÇ MUAYENESİ KALDIRILMALI.
BU UYGULAMALAR VARKEN KİMSE MOTOSİKLET VE BİSİKLET ALMAZ. motosiklet ve bisiklet almak istiyorum. sanırım herkes almak ister. Birincisi, çalıyorlar, bu yüzden almıyorum.ikincisi katlanabilir olmalı ki herkes giriş katta oturmuyor. dışarıda bırakmamak için pratik bir şekilde katlanır olması çok önemli. Üçüncüsü bütün bisikletlerin ortak sorunu viteslerin çok ince olması ve sağlam olmaması. dolayısıyla bütün bisikletlerde zincir sorununa sebep oluyor. hem vites dişlilerinin hem de zincirin daha kalın ve daha dayanıklı olması lazım.
Dördüncüsü hızlarının çok düşük olması. Hız sınırlamasının kaldırılması lazım. Beşincisi menzilleri hala yetersiz. Buna binip izmirden istanbula, istanbuldan izmire gitmek istiyorum. Tabiki bu mümkün değil bu bisikletlerle. Bunlar sağlanamazsa kimse bisiklet ve motosiklet almaz.
Ama bu dediklerim yapılırsa kim niye otomobile binsin ki. Saçmalık değil mi. Otomobillerin kaza riski yüksek, fiyatları pahalı, benzin pahalı, trafik sigortası fahiş, kaskoları fahiş, birde motorlu taşıt vergisi var, egzos muayenesi var, tamiri var, bakımı var, yağı suyu var, zamanla boya sorunu da çıkıyor, döşemelerin değişmesi gerekiyor zamanla, bu kadar masraflı otomobilleri neden alalım ki.
Neden alıyoruz otomobilleri çünkü BİSİKLETLER YUKARIDA SAYDIĞIM 5 ÖZELLİĞİ TAŞIMIYOR. BU ÖZELLİKERİ TAŞIYAN BİSİKLET YAPILSA OTOMOBİLE KİMSE BİNMEZ.
alıntıdır

1 Answers
motosiklet Staff answered 2 sene ago

Yazdıklarınızın olması için bu değirmenin başına akılcı birileri geçmeli