Kafa kamerası tavsiye

Soru – Cevap BölümüCategory: Teknik BilgiKafa kamerası tavsiye
GiresunluKML asked 2 sene ago

Arkadaşlar, eken h9 kullanıyorum ama kalitesi yetersiz, 1000 tl veya 1300 tl’ye kadar bütçem var. Hangi kamerayı önerirsiniz, mikrofon da kolay takılan modeller var mı?

8 Answers
Bülent answered 2 sene ago

Kamera konusunda çok açık herkes kendi kullandığını önerir, amaSj8 legend yani tartışılmaz budur paraya alabileceğin en iyi cihaz diyrrbilirim.

DevrimCBF answered 2 sene ago

bu işin aslı go pro dan şaşmıcaksın ben Sj6 kullanıyorum çok memnunum gece çekimlerinde gayet güzel şarjda çok rahat 1 saat durmadan çekim yapıyor farklı bir cihazla kıyaslamak istiyorsan youtube dan kıyaslama videolarını incelesen daha doğru olur

motosiklet Staff answered 2 sene ago

Eski bile olsa ikinci el ğopro iyidir, bende gopro 2 var hala aktif kullanıyorum. görüntü hala mükemmel

FerzanGTB answered 2 sene ago

Selamlar eken h9 aldım, gece kötü, aksiyon kamerası sj4000 air 4k var önerdiler almadan sizlere sorayım dedim, ne dersiniz. özellikle ses konusunda mikrofon yeri olan bir tane istiyorum. 410 tl ciavarında, Sjcam Sj8 Air Wi-Fi Aksiyon Kamera ise 750 tl civarında görünüyor, daha ucuz olan biryer var mı, ben heps burada sitesinden baktım.

SSahmet answered 2 sene ago

GoPro’ya verecek para yok, ikinci elde en çok tercih edilen sjcam’dir, sjcam 4000’den performans alırsın bence n11’den bak orada daha ucuza bulma imkanın var.

Murat cebir answered 2 sene ago

sjcam m20 4k versiyonu aldım.
SJCAM M20 Wi-Fi 4K Aksiyon Kamerası
 
SJCAM M20 Wi-Fi 4K Aksiyon Kamerası - Siyah
şimdi biraz daha fiyatlanmış. Alabileceğiniz en iyisi diyebilirim. SUya, deinze dayanıklı, 16 metreye kadar dalış yaptım sonuç çok iyi. paraya değer bir kamera alabilirsin rahatlıkla.
 

Birkan CZR answered 2 sene ago

Hocam ses için kendi telefonumu kullanıyrum, bir tane kayıt cihazıda işi görür.