İnternetten Para Kazanmak Kolay mı? Zor mu?

Soru – Cevap Bölümüİnternetten Para Kazanmak Kolay mı? Zor mu?
Gurkan Söylemez asked 2 sene ago

İnternetten Para Kazanmak Kolay mı? Zor mu?
Yönetici izni ile bu konu başlığını açmış bulunmaktayım. Dropshipping yapan var. Eğitimlerini satanlar var. Özellikle youtube’da reklamını yapıp eğitimlerle kendini pazarlayan akıllılar var. Şunu düşünün 10binlerce dolar kazanan adam size eğitim satmanın peşine neden düşer. 
Soru1: Parasına para katmaya mı çalışıyor. Cevap: Hadi oradan ne parası pis fakir.
Soru2: Bu adam müthiş araçlarla, jiplerle, bilgisayarlarla görüntüler veriyor yalan mı söylüyor. Cevap: Kiralıyor ve sizi görsel olarak uyutuyor. Hepsi sizin paranızı almak için yapılıyor.
Soru3: Kaç lira kazanıyor bu adamlarda o kadar para kazanyorsa ben neden kazanmayayım? Cevap: O kadar karlı bir iş olsa youtube’da ne işi var. bir düşünün.
Soru4: Yapan kaç kişi var ne kadar kazanmış, eğitimi alan kaç kişi parayı bulmuş. Cevap: 100binde 1 kişi belki tutturmuştur ama gelir gideri eşitliyor o yüzden youtube’da eğitim satmaya çalışıyorlar.
Soru5: Kazandıkları paradan vergi vermiyorlar mı? Cevap: vermiyorlar ve kanunsuz olarak ceplerine para giriyor, bazende hesapları donduruluyor ve el koyuluyor. Vergisiz kazanç sağlıyorlar veya sağlamaya çalışıyorlar.
Soru6: Parayı nasıl türk bankalarına aktarıyorlar? Cevap: Parayı paypal hesabına yatırtıyorlar, money transfer ile yabancı bankaya oradanda Türkiyedeki bankalarına sokuyorlar ama bu paranın kaynağı nereden geliyor diye bir vergi soruşturması geçirseler sonuç hapis ezası veya para cezası olacaktır.
İnternetten para kazanmanın yolu vergisiz olmuyor, onu unutun. Ceza alırsınız ve altından kalkamazsınız.
Hapis cezasına bile dönebilir, alengirli yollara girmeyin çıkamazsınız. En iyi kazanç yolu açın bir youtube kanalı, güzel içerikler yapın kazanmaya başlayınca açın bir şirker vergilendirin ve devam edin.
iyi günler
teşekkürler admin.

3 Answers
Mcbr250 answered 2 sene ago

hiç girmeyin o işlere hepsi dolandırıcıdır, yazıda zaten belirli yerlerden gerçek kazanç elde edileceğini belirtiş diğer siteler ise gel gel yapıyor. dropshipping pişmanlıktır.

Halidun answered 2 sene ago

zamanınızı harcamayın bunlarla, kendinizi geliştirin, fenomen furyasını boşverin hepsi ileride salaklar olarak anılacak. şimdi para akzandıklarına bakmayın ileride fakirlikleri dizboyu olacak.

Ferhat answered 2 sene ago

youtube videosu yapın zamanla seyredilir olursunuz acele etmeyin kazandırıyor.