Honda pcx kullanıcıları

by Utamer
1 ay ago
0 Views
Soru – Cevap BölümüCategory: HondaHonda pcx kullanıcıları
Utamer asked 1 ay ago

Merhaba, 2020 Honda pcx motorum fazla titreşim yapıyor, yolda giderken gidondaki titreşim bunu bana hissettirmeye başladı ve gaz verirken ilkönce sallıyor bir an kesiyor. Henüz 4.400 km de motorum, nedir sizce neden olabilir, teşekkürler

3 Answers
motosiklet Staff answered 1 ay ago

Bunun birkaç nedeni olabilir, Balataya toz kaçıyor ve her seferinde servisde temizlemek gerekiyor, 1 – 2 hafta iyi oluyor, bütün honda pcx lerde ve forzalarda hattaahatta Yamaha scooter tiplerinde dekde buybu sorunbsorun var, yok honda severler olarak buna alışacağız ya da alışacağız başka yolu yok. İkinci neden ise giderken sallama yapıyorsa arka çantadan yapıyor olabilir ama bu daha düşük bir ihtimal.
Ön varyatörü temizletip iç kısmını yağla ama hafifçe olsun taşıp kayışa gelmryecek şekilde olması gerekiyor. sorunun kesin çözülecektir fakatmfakat üstte dedigimtdediğim gibi yeniden olacaktır, ne ses ne titreşim kalır yaparsan, ama bir süre sonra tekrar yapmaya başlayacaktır.

Mkopar answered 6 gün ago

Lastik almak istiyorum satan ya da önerisi olan var mı?

Uef answered 6 gün ago

Micheli City grip alın diğer lastik çeşitlerinde bu kadar kaymamazlik ve yol tutuş göremezsin. Pirelli öneriler almayın, anlas lastik çeşitlerinde bakın onlarda muadil denebilir.

Your Answer

19 + 15 =