Soru – Cevap BölümüHonda CBR 125 kaç tl'ye alınır?
Huso asked 7 ay ago

Selamlar, ikinci el Honda CBR 125 kaç tl’ye alınır? 2013, 2014, 2015 fiyatlar yaklaşık 13.000 tl ile 25.000 tl arasında değişiyor. Herkes temiz yazmış ama bilgim olmadığı için en düşük km’lisini aradım bir tane buldum. 17.500 tl’ye 2014 model honda cbr 125r var.
Usta tanımıyorum, istanbul anadolu yakasında bu motor alınır veya alınmaz diyecek bir usta bulunur mu? Tavsiye edeceğiniz bir usta var mı?

2 Answers
Bulento answered 7 ay ago

Hocam, honda cbr 125r seni mutlu edecekse al, arkadaşlar çoğunlukla 250 r alıp başlıyor ama 125 r ile arasında hız ve tork açısından farklar var, yani ustacım, usta bakmadan önce eğitim al. Sanıyorum sen sürüşte deneyimli değilsin. Eğitim aldıysan tamam, mont, kask, eldiven, pantolon ve bot al o şekilde başla. Bunu hep söylerler ve sende duymuş olmalısın. Bunun hakkında çok yazmayıp sana tavsiye vermekten çok alacağın motoru söyliyeyim. Ben 125 ybr ile başladım, şekilli değil ama ölümsüz motor diyebilirim.
125r alırım başkasına bakmam dersen hemen al ama usta için alacağın adamla anlaş ve kızıltoprak stadın karşısında herhangi bir motorcuya bir, orada servis ve bakım yapan ustalar bulursun. Fenerbahçe stadının orada gökhan var, birde oraya gelmeden sokak içinde bir usta var adı aklıma gelmiyor. İkisinede uğra, motoru göster sonra al. Bakacak ustanın eline 50-100 tl ver sana herşeyini söyleyecektir.
Bence uygun fiyata bulmuşsun ama usta sana bu alınır demeden kendşn karar verme. Sonra sorunu büyüktür başını ağrıtır ve motordan nefret edersin.
iyi satışlar, iyi sürüşler

Mehmetolunga answered 6 ay ago

Usta 125cc motorlar çok hunharca kullanılıyor o yüzden iyisini bakımlısını bulmak oldukça zor, herkes geçiş motoru olarak alıyor, ikinci elde boku çıkıyor o yüzden uzak dur, sıfır skuter filan al daha iydir.

Your Answer

17 + 12 =