Soru – Cevap BölümüCategory: Konu DışıHangi Coinler Düştü, Çıktı
Ferhat asked 5 ay ago

Gece gece yazdım Sayın admin, bu konu hakkında bilgi almak isteyen arkadaşlar varsa yararlanabilir. Bitcoin şu anda düşüyor bence tam alma zamanı ve büyük düşüşleri takip edenler için şimdi alma zamanıdır. Tahminen ani düşüşleri çok kişi takip ediyordur ve alma zamanını kaçırmamanız için yazıyorum. Yatırım tavsiyesi değildir diye ekliyorum, umarım yararı olur.
Bitcoin, xrp – riple yani alt coinler düşüyor, %10 kadar düştü, bitcoin’i ise %7 kadar inmiş olarak gördüm hemen 1000 tl attım şimdi çıkıyor, küçük kazançlarla yemeğimizi çıkartalım kafasında olanlar için önerimdir ama yatırım tavsiyesi değildir.
Shipcoin moon alacaklar takipte kalın, izlediği kanalları ekleyeceğim.

10 Answers
motosiklet Staff answered 5 ay ago

Coin olayları site ile alkalı değil fakat izleyenler için takip edilebilir. hekesin sanıyorum bir miktar yatırımı var, ben tradingview’den takip edip, binance ve btctürk’ten alıyorum. Her önerinin altına yatırım tavsiyesi değildir mutlaka yazınız. iyi akşamlar

Ferhat answered 5 ay ago

Hocam ben bu zamanları kollayıp, hep bu anlarda yatırım yapıyorum, büyükdüşüşte al %10 gibi kar ettiğimde beklemeden satıyorum. Altcoinlere pek güvenmem ama güzel kar bırakıyor. Özellikle telcoin 1000 tl’ye 14.500 tl kazandırdı gidip yeni motosiklet aldığımı belirteyim. Benim küçük yatırımlarım diyorum. Arkadaşlara tavsiye vermeyeceğim, benim yaptığım yatırımları anlatıyorum, hangi coinler düşecek hangi coinler çıkacak buradan paylaşmak istiyorum olur mu? Yatırım tavsiyesi vermeyeceğim.
 
yatırım tavsiyesi değildir. ekledim hocam.

Hardur answered 5 ay ago

motosiklet Staff answered 5 ay ago

Bitcoin düştü şimdi alma zamanıdır, 410bin’e kadar düşmüştü biraz önce baktım 435bin tl civarında, alanlar şimdiden kar etti. Biraz daha yükselirse %10’luk kar getirdiğinde tekrar satın derim. Yatırım önerisi değildir. Arabanızı, evinizi satıp coin almayın. Derdi ciğerinize oturur.

Halkamis answered 5 ay ago

Alper answered 5 ay ago

Şimdi hepsi artıyor, btc turk kullanıcılarına tavsiyem bitcoin alımı yapanlar şimdi satma zamanıdır, çok beklemeyin yüksek kar edicem diye bekleyince zarar edebilirsiniz. Veya çok beklemeniz gerekir, al satçılar için fırsat satma zamanı, yeniden düşer tekrar alırsınız. Yatırım tavsiyesi değildir.

Adil answered 5 ay ago

Coinlerin Hepsi tekrar inişte zamanı yakalamak önemli, stakeler havuzu sarstı, dolar iiniyor, bit düşüyor ekrar. Yatırım yapacaklar beklesin bence. Yatırım tavsiyesi değildir dediklerim, bana ait düşüncelerdir.

Your Answer

17 + 2 =