Getir büyük alışveriş

by Tgonul
4 hafta ago
0 Views
Soru – Cevap BölümüCategory: SorularGetir büyük alışveriş
Tgonul asked 4 hafta ago

Getir büyük alışverişi yakın zamanda başladı, şimdilik alt alışveriş limiti 100 TL, yakın zamanda 150 TL ve 200 TL olacaktır. Getir’in müthiş alışveriş kolaylığı sağladığı doğrudur fakat o kadarda kârlı değildir. Örnek ilk girdiginizde fiyatlar ortalama gibi gelir ama baktığınızda ürünlerin küçük olduğu veya yarım kilo olduğunu anlarsınız. Alışveriş edenler migros gibi online alışveriş yapanlar bunu kolay anlarlar. Ama çabuk gelir, hızlı gelir ama karlı gelmez. Normal alışverişinizden 20 TL civarında fazla tutar. Acil ihtiyaclar için iyidir.
Ekşide yazarken bunu atlamış arkadaşlar, yazdıkları laf kalabalığından ve salak saçma cümleler kurmaktan başka birşey değildir.
Özellikle firmalar hakkında atıp tutmayı severler, reklama kendilerini kaptırdıklarını, paralar gelsin mantığını sevdiklerini söyleyebilirim. İnsafsızca eleştiri yaptıklarını, dandik dundik yazarları olduklarını eklemek isterim.

4 Answers
motosiklet Staff answered 4 hafta ago

getir büyük gerçekten büyük kolaylık ama fiyatlar gerçekten çok artmış arkadaşlar 100 TL alt limit var 150 TL 200 TL’ye çıkacak diyorlar ama bence en az 6 ay bana çıkartmazlar ayrıca çok çabuk gelmesi önemli, bazen evin ihtiyaçları acil olabiliyor o yüzden de ben tercih ediyorum. Migros alışverişleri daha uygun oluyor tabii ki ama bazen bir gün sonraya ya da bir gece sonraya falan getiriyorlar. örneğin sucuğu fiyatı normalinden iki katı fazla diyebilirim tabii kaliteye göre fark ediyordur ama migros’ta alabileceğiniz 15, 18 liralik sucuğu 40 liraya görebilirsiniz, yani şu UK var yersen bu da bazı aileler için çok fazladır.

Hasaban answered 4 hafta ago

Av gereksiz pahalı bir alışveriş sitesi, ben motorlu bir öğrenci olarak oralara ulaşamam, ben şok veya a101 den yukarısına takılmam. Getir bana getirmesin. Alan alsın getir orta gelirli aileler ve insanlar için, ben dünyanın fakir bölümünde yer alıyorum.

Escavus answered 4 hafta ago

Eleştiri yaparken bile haddini aşan yazıları olduğunu, rezil bir topluluğa sahip olduklarını ama Google’da fırlama yapmak için got#nden uydurma yazılar yazdıklarını, konu hakkında hirbirsey bilmeselerde yorum yaptıklarını gördüğümüz ger🤔ekler sitesi.
Burarada getir bence büyük kolaylık oluyor, 20 dakikada kapıda, hella olsun diyorum, sipariş ne zaman gidiyorda alıp geliyorsun birader

motosiklet Staff answered 4 hafta ago

Bir detay vereyim. söz edilen indirimler her zaman olmuyor, bazıları ucuzken bazıları pahalı ürünlerdir. Getir büyükten alışveriş ederken dikkat edilecekler, ürün kalitesi, para kalite oranı, hız ve indirimlerin iyi olması. Kuponlar ve indirimler alışverişinize göre değişiyor. Son anda 271 tl’lik alışveriş yaptım, 251 tl’ye indirdi. Yani 20 tl’lik indirim aldım. Çok acil ihtiyaçlarınız için güzel, gelen çocuğa 10 tl toka ettim, umarım bahşiş az gelmemiştir. Yani alışveriş 261 tl’ye geldi diyebilirim.

Your Answer

19 + 7 =