FRA-BER LUSTRAWAX, en iyi parlaklık veren koruyucu | Motosiklet Sitesi

by Bilgin
1 hafta ago
0 Views
Soru – Cevap BölümüFRA-BER LUSTRAWAX, en iyi parlaklık veren koruyucu
Bilgin asked 1 hafta ago

Müthiş bir ürün buldum. Su tutmuyor ve siyahlar simsiyah oluyor. Epey bir zaman da koruyor. Arabada silecek çalıştırmayı unutturuyor. Fra-ber in lustrawax. Mükemmel parlaklık veriyor. Biraderler deneyin çok iyi bir koruyucudur. X-city motorumda denedim, sonuç mükemmel.
Özellikleri
FRA-BER LUSTRAWAX

NANOTEKNOLOJİK KORUYUCU

Arabanın üzerinde asit yağmuru, güneş ve deniz tuzu dahil her türlü hava koşulundan koruyan koruyucu bir katman oluşturur. Arabanızın parlaklığının bozulabileceğinden endişelenmeden her koşulda ve hava koşulunda seyahat edebilir ve kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Üstyapının plastik ve alüminyum kısımlarını korur, pürüzsüz ve inanılmaz ipeksi bir etki bırakır.

KULLANIM TALİMATI
Ürünü bir bezle seyreltmeden arabanın tamamına uygulayın, üstyapının tüm kısımlarına ulaşmasını sağlayın. Ürün su ile seyreltilebilir ve ardından bir basınçlı püskürtücü veya püskürtme şişesi kullanılarak araca uygulanabilir. Önerilen maksimum seyreltme 1 litre ürün ile 25 litre sudur. Koruyucu film, tedaviden 3 saat sonra etkili olur.
 

2 Answers
Bulentower answered 1 hafta ago

Fiyatı baya pahalı ama iyi diyorsan Bilgin alıp deneyeyim. Sonuçta bendeki motor 9 senelik siyahları gri oldu, eski görünüyor, umarım iş görür.

Levventing answered 1 hafta ago

299 tl fiyat var, ben o fiyata sanıyorum, ustaya aynı işlemi kolaylıkla yaptırırım hatta 150 tl’ye bile yaptırırım üstüne yemek yerim, evede alışveriş yaparım. Abartmıyorum. 🙂

Your Answer

8 + 5 =