Eneftio nedir?

Soru – Cevap BölümüEneftio nedir?
motosiklet Staff asked 3 hafta ago

Eneftio, üyelerine NFT’leri keşfetme, satın alma, satma ve oluşturma fırsatı sunan küresel bir pazar yeridir.

motosiklet Staff replied 3 hafta ago

Eneftio, küresel bir NFT pazarı.

2021’in yükselen değeri NFT, Blockchain teknolojisinin maliyetli işlem giderleri nedeniyle geniş kitlelere ulaşamadı. Eneftio olarak bu işlem maliyetlerini minimuma indirmek için en son teknolojik çözümleri sağladık. Böylece NFT ile önce Türkiye’de sonra da tüm dünyada geniş halk kitlelerini tanıtmayı hedefliyoruz.

Global pazarda oyuncu olmak ancak güvenilir olduğunuzda mümkündür. Kullanıcı odaklı yaklaşıma sahip yüksek teknoloji firmasıyız. Türkiye’de ve dünyada faaliyet gösterdiğimiz her alanda tüm yasal düzenlemelere uyumluyuz. Siber güvenlik işimizin ayrılmaz bir parçası ve bu alanda en profesyonel kadroya sahibiz. Ayrıca kurumsal yönetim ilkeleri söz konusu olduğunda gerekli tüm risk yönetimi uygulamaları iş sürecimizin ayrılmaz bir parçasıdır.

Ana ortağımız Acun Medya’nın eğlence, medya ve oyun sektörlerindeki global deneyimini Blockchain teknolojisinin yarattığı fırsatlarla birleştiriyoruz. Oyun ve Eğlence alanlarındaki çalışmalarımızı interaktif uygulamalarla zenginleştirdik. Bu, kullanıcılarımızı Blockchain dünyasının yeni rüyası Metaverse’de bir yolculuğa çıkaracak.

NFT pazaryeri ekonomisinin kullanıcılarımız için çok önemli olduğunun farkındayız. Bu bağlamda, eneftio.com NFT pazarında satılan mallara daha fazla değer kazandırmak ve bunları verimin likidite yaratabileceği seviyede tutmak temel amaçlarımızdan biridir.

Faaliyet gösterdiğimiz tüm ülkelerde dijital sanat, moda ve oyun sektörlerinin önemli isimlerini kullanıcılarımızla buluşturmayı hedefliyor ve tüm bu sektörleri hem Türkiye’de hem de tüm dünyada destekliyoruz.

8 Answers
motosiklet Staff answered 3 hafta ago

Eneftio cüzdan

NFT pazaryerlerinde bir hesap oluşturmak ve NFT alıp satmak için genellikle dijital bir cüzdana sahip olmak zorunludur. Eneftio’da dijital cüzdanınız olmadan NFT dünyasını keşfedebilirsiniz. NFT alışverişi yapmak istediğinizde yalnızca dijital bir cüzdana ihtiyacınız olacak.

motosiklet Staff answered 3 hafta ago

Eneftio nft nasıl oluşturulur?

Henüz açık değil ama yakında açılacak

Çok yakında Eneftio’da kendi NFT’nizi oluşturabileceksiniz.

motosiklet Staff answered 3 hafta ago

Eneftio satın almak

NFT dünyasını keşfetmek isteyen herkese kolaylık sağlamak için çok yakında Eneftio’da kredi ve banka kartı seçenekleriyle Türk Lirası ile NFT satın alabileceksiniz.

motosiklet Staff answered 3 hafta ago

Eneftio, Ethereum

Eneftio’da yapılan ilk satışlar kredi kartı veya banka kartı ile Türk Lirası üzerinden yapılırken, ikinci el satışlarda böyle bir zorunluluk bulunmamaktadır.

NFT satabilir miyim?

NFT’nizi Eneftio’da satabilirsiniz.

motosiklet Staff answered 3 hafta ago

Eneftio güvenli mi?

Eneftio’da kullanılan blockchain teknolojisi ile tüm bilgileriniz ve işlemleriniz güvenle saklanır.

motosiklet Staff answered 3 hafta ago

Acun’un son girişimidir? Polygon blockchain’i kullanır.

Eneftio, yüksek işlem gücüne sahip Polygon blockchain teknolojisini kullanır.

motosiklet Staff answered 3 hafta ago

Eneftio’a kayıt olmak ile ne yapmış oluyorum.

Eneftio’ya kaydolarak NFT dünyasına ilk adımı attınız, şimdi Eneftio’da sergilenen örnek NFT’leri keşfedebilirsiniz. Çok yakında Eneftio’ya gelecek yenilikler ve yükseltmelerle NFT dünyasında daha fazlasını keşfetmek için bizi izlemeye devam edin.