Soru – Cevap BölümüCategory: Teknik BilgiEn İyi 5 Cruiser Motosiklet ( 500cc Altında ) Arif Çankaya Youtube Kanalı
motosiklet Staff asked 2 ay ago

En İyi 5 Cruiser Motosiklet ( 500cc Altında ) Arif Çankaya Youtube Kanalı – yarrlı içeriklerinin olduğunu düşündüğüm kanal, almak isteyenler, bilgi isteyenler mutlaka uğramalı

Ülkemizde Chopper-Cruiser motosikletlerine ilgi oldukça fazla olsa da; bu tarz motosikletlerin ülkemizde fazla çeşitliliği bulunmamakta. Ülkemizde olan chopper-cruiser modellerine baktığımızda ise bir karışıklık söz konusu. Piyasa da bulunmayan modeller, kronik sorunları olan modeller, parça sıkıntısı yaşanılan modeller gibi bir çok sorun bu tarz motosikletleri almak isteyenleri ne yazık ki korkutuyor.
Tabi bu noktada, tüm bu olumsuzlukların yanında gerekli kriterleri karşılayan “En İyi Chopper-Cruiser” motosikletlerini araştırıp, sizlere sunmak ise bizim işimiz 🙂 İlgi çekici bir bölümle karşınızdayız.
Kanala abone olup bildirimleri açarak, içerikleri ilk siz izleyebilirsiniz.

0:00 giriş
0:13 bajaj avenger street 150
3:38 rks cruiser 250
6:19 daelim daystar 250
10:16 hyosung gv 250
13:40 suzuki intruder 250
17:30 sonuç ve yorum

1 Answers
Vedatis answered 2 ay ago

Bajaj avenger street 150 alınır mı?
150cc motosikletlerden bahsetmişken, toplu pazar taşıtlarından birinci sınıf taşıtlara ve hatta Yamaha Fazer ve Pulsar AS 150 gibi turculara kadar çok çeşitli gövde stilleri mevcuttur. Oldukça sürpriz olan bir hareketle Bajaj Auto 150cc’lik bir Avenger’ı piyasaya sürmüştü.
Sokak savaşçısı olarak sunulan Avenger 150, yalnızca şehir kullanıcılarını hedefliyordu ancak daha büyük Avenger Street 220 ile neredeyse her şeyi aynı şekilde paylaşıyor. Ancak böyle bir kruvazörün cılız bir motorla gelmesi mantıklı mı? Bajaj Auto, Avenger’ı ilk olarak 2005’te 180cc’lik bir motorla piyasaya sürdü, Avenger 200, 2007’de orijinal modelin yerini aldı, Avenger 220 ise Temmuz 2010’da piyasaya sürüldü. Avenger 150, Avenger’dan sonra Avenger’daki ikinci motor seçeneğidir. 220 ve Ekim 2015’te piyasaya sürüldü.
Tasarım – Avenger serisindeki Street 220 ve Street 150, aynı parçaları kullandıkları için aynı görünüyor, ancak onları farklı kılan renk, daha büyük 220 modeli mat siyah bir kaplama alırken, Street 150 yalnızca Midnight Blue gölgesinde geliyor. en azından şimdilik ama tankta çekici iğne şeritleri var. Altında tabi ki motor gibi farklılıklar var ve bu nedenle daha düşük kapasiteli model 2 kg daha hafif. Bununla birlikte, bir meslekten olmayan için, rozet dışında, bunun Avenger Streets’in daha küçük olduğunu söyleyecek hiçbir şey yok.
Avenger Street 150, daha büyük 220 modelleriyle aynı temelleri paylaşıyor ancak 10 mm daha kısa dingil mesafesine sahip ve bu da daha iyi hareket kabiliyeti sağlıyor, ancak bunu hızlı bir şekilde yapmak motosikleti çok fazla deviriyor. Aynı zamanda daha az geniş ve daha kısadır, bu da onu Street 220’ye kıyasla şehir içi kullanım için biraz daha kompakt hale getirir. Şirket, sürüş kalitesini iyileştirmek ve aşırı hızdan düşmeyi önlemek için arka süspansiyondaki ikinci yay oranında ince ayarlar yaptı.
Sürüş kalitesi iyi ve Avenger tümsekleri sorunsuz bir şekilde emer, iç lastikleri de iyi bir tutuş sağlar.
 

Your Answer

14 + 13 =