En güvendiğiniz kask markası hangisidir?

by Aykan moto
2 ay ago
0 Views
Soru – Cevap BölümüCategory: SorularEn güvendiğiniz kask markası hangisidir?
Aykan moto asked 2 ay ago

Spor sürüş için en güvendiğiniz kask markası hangisidir? Bütçe olarak 2500 TL ayırdım, öneriniz var mı?

5 Answers
motosiklet Staff answered 2 ay ago

merhaba Aykan, benim spor motosiklette en güvendiğin markalardan bir tanesi shoei nxr modeli alabilirsin ama o fiyatlardan biraz daha fazladır en ucuz modeli yaklaşık 3 bin 250 lira civarında. belki indirim zamanını yakalarsan 2800 TL civarlarında alabilirsin, alırken baskın hangi yılda üretildiğine iyi bak. ikinci önerim ise hjc ıs17 veya hjc fg17 olabilir o fiyatları biraz daha altındadır, ama shoei kadar dayanıklı değildir, diğer bir önerim ise hjc gibi fiber LS2 vector evo olabilir, ona bakabilirsin arka kısımdan biraz daha uzun ve daha rahat olabilecek kafa yapısına daha uygun olan kaslardan bir tanesidir, fiber bir kabuk yapısında yine o fiyatlara alabileceğiniz, scorpion Evo alabilirsin, premiere dragon Evo alabilirsin, scorpion Exo 1400 Air kask diyorlar onun x9’u da var sanıyorum ama burada yan alabilirim, 2500 lira civarı kasklar için benim bildiğim ve tavsiye edebileceğim örnekler bunlardır. motosiklet aksesuarları mağazasından bir bak oradaki arkadaşlar iyi öneriler veriyor, gidip görebilirsin. yardımcı olacaklardır, iyi sürüşler

motosiklet Staff answered 2 ay ago

LS2 ucuz marka bakarsan ff323 fiber ve en ucuz dayanıklı kasklardan biridir, çoğu sürücü beğenmez ama kafaya çok iyi oturur ve sessizdir.

Kutay answered 2 ay ago

50 cc motor için kask önerin nedir?

motosiklet Staff answered 2 ay ago

Çok ucuza kaçmayan bell qualifier alınabilir, mt blade alınabilir, veya mt kask serisinden uygun fiyatlı bir model alınabilir. Koruyucu en azından bir polikarbon kask olsun. nexx sx-100 olsun.

Yener answered 2 ay ago

MT kaskları beğeniyorum ama güveniyorum dersem yalan olur, sadece ucuz oldukları için tercih ediyorum yoksa ePS materyal veya polikarbon materyali veya termoplastik materyaller ile ürettiklerini sanıyorum bu kasklar görünüş grafik ve tasarım olarak gerçekten çok iyiler fakat güvenlik açısından bence çok iyi değiller.
2. beğendiğim kask ise agv kaskları bunları daha iyi buluyorum, özellikle son üretilen agv K5 pista oluyor sanırım onun modeli beğendim. kasklardan bir tanesi caberh dukeleri beğeniyorum. Bir de beğendiğim kaslardan bell vortex var,h güvenli buluyorum önerebileceğim güvendiğim kasklardan biridir

Your Answer

8 + 6 =