Soru – Cevap BölümüCategory: SorularElektrikli bisikletim çalındı, şimdi motosiklet bakıyorum
Türker asked 4 ay ago

Merhabalar arkadaşlar, yardıma ihtiyacım var. Daha önce elektrikli bisikletim vardı çalındı. Şimdi benzinli motorsiklete heves saldım, motorsiklet almak istiyorum ama hiç anlamıyorum. Motorun elimde patlamasından yada masraf çıkarıp beni uğraştırmasından korkuyorum. Motorsiklet ilanlarına bakıyorum ama hiçbirini almaya cesaret edemiyorum. Benim yaşadığım sorunu yaşayan ve üstesinden gelen varsa bana lütfen yol göstersin. Bir motoru beğenip almak istediğimizde iyi olduğunu nasıl anlayacaz kime gösterecez? Piyasası var mı? Servis ve yedek parça sorunu yaşar mıyım gibi sorunlarım var. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Bu arada 18000₺ ye kadar touring, naked, sport model motorlarla ilgileniyorum. Teşekkürler.

1 Answers
Seyhan answered 4 ay ago

İkinci elde emin olmak için usta bakması lazım, burada yazdıklarımız sadece öneri okur. Kazık yememek için emin olduğum arkadaş motoruna bakman lazım.
SYM, pcx, KTM, Yamaha, Honda olabilir. İkinci el cb125r olur, KTM 125 Duke olur, cfmoto, benelli gibi markalara bakma derim. Önereceğim cb125r. Ama bulursun bulamazsın bilemem. 

Your Answer

17 + 12 =