Dolandırıcı motosiklet parçacısı | Motosiklet Sitesi

by Vural
1 ay ago
0 Views
Soru – Cevap BölümüCategory: İbretlik DurumlarDolandırıcı motosiklet parçacısı
Vural asked 1 ay ago

Merhaba, Cuma günü facebook üstünden sipariş verdiğim ve banka hesabına yatırdığım çamurlu, kuyruk ve stoplar için bugün bağlantıya geçmeye çalıştım. aldığım malların ulaşmayacağından şüphelendim, dolandırılmış olabilir miyim?
Xmax 250 için parça satan arkadaşı bulup ihtiyaçlarını söyledim o da var dedi, paranın yarısını gönderdim, sitelere göre fiyat iyiydi. Bu parçalar gelir mi? 

3 Answers
motosiklet Staff answered 1 ay ago

Özellikle önceden para göndermeyin diye defalarca paylaşılıyor, keşke para göndermeseydin birader. İyi olmamış, namuslu değilse göndermeyecektir. Ya da sahte satış yapan değilse gönderecektir. Geçmiş olsun yinede ümit kesmeyin, haftasonu diye cevap vermemiş olabilir. Bize face adresini verin araştıralım.

Babiniz answered 1 ay ago

Hoca artık bu tufaya düşen yok daniyordum malesef sen çıktın, geçmiş olsun. Alabilirsen paranı veya dava edecek paran varsa avukatla işte. Zorlarsan durumu alırsın ama işlem zor, zamanın bol olması lazım. Böyle tipler ne yazıktır hala var, geçmiş olsun tekrar, bilmediğiniz firmalar dışında alışveriş etmeyin zaten admin söylemiş. İyi günler

Nazım KRT answered 1 ay ago

Parçaya ihtiyacınız olabilir ama bu heriflere kanmayın, sorup soruşturduktan sonra paranızı verin bari, hiç sormadan göndermeyin, para kolay kazanılmıyor. Yazık ya

Your Answer

1 + 15 =