Soru – Cevap BölümüCategory: SorularCruiser gv250 almak istiyorum
CCevrgen asked 2 ay ago

Arkadaşlar
motosiklet almak istiyorum fakat kararsızım,  sevdiğim tarz cruiser gv250 var chopper tarzı modifiye etmek istiyorum. fakat parça sıkıntısı usta bulma sorunu vb oluyor ikinci eli biraz sıkıntılı diğer tarafta 0 2021 model alabileceğim nk250 var acaba beni üzer mi çin malzeme kalitesi vb max taşıma kapasitesi 150 diyor ben zaten 105 kg yim o yüzden kararsızım,günlük kullanım okula vb aradada geziler için düşünüyorum siz olsanız hangisini tercih edersiniz?

7 Answers
EdtAcm answered 2 ay ago

Teknoloji iyidir daha güvenilir daha tarz daha spor ve sıfır km, cf moto motosikletin Xiaomisi dir, öyle aldım yolda döküldü diyemezsin ,tek sorunu parça fiyatları pahalı kaza düşme vs yaşanmaması gerekir dikkat etmek lazım normal şartlar da zaten 2 Yıl kafan rahat mekanik bişey olursa garantiden çözerler, ben cf motonun seni üzeceğini düşünmüyorum dolayısıyla tercihim nk 250 olurdu, kedim 150 nk kullanıyorum 9 bin km oldu neredeyse geçen yaz ve bu yaz, en başta hararet sorunu vardı devirdaim değişti garantiden sorun çözüldü ilk 350 km de olmuştu o km den bu 9 bine kadar maşallah bi sorun yaşamadım.

Ogün67 answered 2 ay ago

kemalins answered 2 ay ago

youtube cruiser videoları izle birader çok işine yarar
Bi video izliyordum motovlog. Bu arada adamda nk250 var valla kesici yapıyor durmadan gazlıyor virajlar falan yüksek hız sürekli motor bana mısın demiyor. Bence alınır 250nk ama kafanda cruiser varsa hiç başka bir modele yönelme. Benimki sadece tavsiyedir.

Hasandrf answered 2 ay ago

SDrhank7 answered 2 ay ago

Altın elbiseli adamın nk incelemesi var seyretmeni öneririm. Ardçılı binmeyi planlıyorsan NK biraz sıkıntılı olabilir. Cruiser konusu farklı ben nk tarafındayım

GirmBolu answered 2 ay ago

Bu marka motorlar sıkıntılı ve 2.el zayıf.
Size tavsiyem KTM 390
Gez, geliştir, keyif al, satarken üstüne koy.
Motor hafif ve dayanıklı
32 kwh.Güçlü.

Remz answered 2 ay ago

2 yıl boyunca gv kullandım. Arkana artçı almayacaksan 500 km üzeri uzun yola çıkmayacaksan 250nk al. gv motosiklet şehir içi insanı yoruyor ağırlığıyla, bence scooter daha iyi ama istemezsen nk çözümdür.

Your Answer

20 + 5 =