Çok Kısa Süreli Ücretsiz Uygulamalar / Oyunlar

Soru – Cevap BölümüCategory: Konu DışıÇok Kısa Süreli Ücretsiz Uygulamalar / Oyunlar
Remz asked 2 sene ago

Aşağıda dört farklı başlık bulunmaktadır: ücretsiz Android uygulamaları ve oyunları, ücretsiz iOS uygulamaları ve oyunları. Bu başlıklardan herhangi birini seçerek herhangi bir oyunu veya uygulamayı cihazınıza indirebilirsiniz.
listede Bir uygulamayı beğendiyseniz ancak cihazınızda yeterli kullanılabilir depolama alanı olmadığı için indiremiyorsanız, bir uygulamayı geçici olarak kaldırıp indirmeniz önerilir. Uygulamayı kitaplığınıza ekledikten sonra uygulamayı tekrar kaldırabilirsiniz.

Kısa Süreli Ücretsiz Android Uygulamaları

 • Hue Melody : Uygulamanın geliştiricisi, Hue Melody’yi “müzik dinleyen ve dinlediği müziğe göre ışıkları değiştiren küçük bir uygulama” olarak tanımlıyor. Uygulamanın açıklamasından da anlaşılacağı gibi bu uygulama bulunduğunuz odanın ışıklarını çalan herhangi bir müziğin ritmine göre değiştiriyor. Bu, gerçek bir dans ortamındaymış gibi bir deneyim yaşamanızı sağlar. 106 kullanıcı tarafından derecelendirilen uygulama 3.5 puana sahiptir.
 • PDF Editor Pro : Bir Android akıllı telefon veya tablette PDF düzenlemesi yapmak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Belgeleri elektronik ortamda düzenleyebilir, doldurabilir, imzalayabilir, klasörlere ayırabilir ve diğer kişilerle en verimli şekilde paylaşabilirsiniz. Özelliklerinden bazıları PDF birleştirme, silme, bölme, kilitleme (şifreleme), tarama, görüntüleri çıkarma, döndürme, yeniden adlandırma, sayfa numaraları ekleme ve yatay ve dikey kaydırma moduyla görüntülemedir. Çalışmanız için basit ama özelliklerle dolu bir PDF okuyucu arıyorsanız, mükemmel bir uygulama gibi görünüyor.
 • Metatag Analyzer : Bu uygulama daha çok web sitesi olanlar için geliştirilmiştir. Metatag Analyzer, web sitenizin meta etiketlerini analiz etmenize ve analiz sonuçlarına göre raporlar almanıza olanak tanır. Arama motoru optimizasyonuna önem veriyorsanız normalde 16.99 TL’ye satın alınan bu uygulamaya ücretsiz olarak göz atabilirsiniz.
 • Kara Ordu Yakutu : Akıllı telefonunuz iç açıcı görünmüyor mu? Bu uygulama size iç mekanınızı hem karartacak hem de aydınlatacak ilginç bir görünüm verebilir. Uygulamanın geliştiricileri, kullanıcılar için düzenli olarak yeni simgeler yayınlar. Simgelerin nasıl göründüğünü öğrenmek için uygulamanın sayfasına gidebilirsiniz.
 • Fast Video Splitter (WhatsApp Durumu) : Haftanın ücretsiz uygulamaları ve oyunları listemizi düzenli olarak takip ediyorsanız, Fast Video Splitter’ın geçen Pazartesi günü de ücretsiz olduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Bu uygulamayı daha önce görmediyseniz, Fast Video Splitter, telefonunuzdaki herhangi bir videonun herhangi bir bölümünü doğrudan kırpmanıza ve WhatsApp durumu olarak paylaşmanıza olanak tanır. Size zaman kazandıracağından şüpheniz olmasın.

Kısa Süreli Ücretsiz Android Oyunları

 • Blackthorn Castle : Harika bir keşif oyunu olarak önerilebilecek Blackthorn Castle’da Henry isimli bir karakterin gizemli bir eser bulmasına yardım etmeniz gerekiyor. Güzel tasarlanmış oyun, aslında tıkla ve bul biçimine dayanmaktadır. Karanlık ve unutulmuş bir ormanda çeşitli ipuçları, gizli geçitler bulmalı ve bulmacaları çözmelisiniz. Oyuna başlamak için bir planınız varsa harika müzikler ve ses efektleri sizi bekliyor diyelim.
 • Denge Oyunu : Bu oyun önümüzdeki iki gün boyunca ücretsiz olarak indirilebilecek. Adından da anlaşılacağı gibi, denge oyunun merkezindedir. Oyunun arayüzü oldukça basit görünebilir, ancak bu elbette eğlenceli olduğu gerçeğini gizlemiyor.
 • Şifa Eşleştirme Yapbozu : Oyunda birbirinden sevimli evcil hayvanların resimlerini birleştirmeniz gerekiyor. Yapboz parçalarını doğru bir şekilde birleştirmek için onları istediğiniz gibi döndürebilirsiniz. 104 kişinin oy verdiği oyun, Play Store sayfasında 4,3 puana sahip.
 • Okçuluk Ustası Man-3D : Okçuluk becerinizi test etme fikrine ne dersiniz? Bu oyun tam olarak bunu yapmanızı sağlar. Oyunun grafikleri oldukça basit görünüyor ancak sizi oyuna bağlayacak kadar renkli.
 • Legend of the Cartoon : Bu oyunda, şehriniz giderek daha güçlü düşmanlar tarafından tehdit ediliyor ve şehri kurtarabilecek tek kişi sizsiniz. Şehri kurtarmak için çeşitli kahramanları toplamanız ve savaşmanız gerekiyor.
 • Calc Fast : Hızlı düşünmeniz ve hızlı matematik soruları çözmeniz gereken harika bir oyunda ne kadar hızlı olduğunuzu test etmek ister misiniz? Calc Fast sizden dört farklı işlemden herhangi birini yanıtlamanızı ister: toplama, çıkarma, çarpma ve bölme, 60 saniye veya 1 dakika içinde. Bu süre zarfında ne kadar çok soruya doğru cevap verirseniz puanınız o kadar yüksek olacaktır.
 • Kawaii Pişirme : 501 kullanıcı tarafından oylanan ve 434 puan alan bu oyun Japonya, Çin, Meksika ve çok daha fazlasının mutfaklarından harika yemekler pişirebileceğiniz harika bir oyundur. Bu oyun ile Kuzey Amerika’dan Güney Amerika’ya, Avrupa’dan Asya’ya kadar çeşitli kültürleri deneyimleyebilirsiniz. 100’den fazla tarif öğrenebilir ve bu tarifleri ilerideki öğünler için saklayabilirsiniz.
 • Bricks Breaker Pro : Basit ve oynaması kolay bir oyun mu arıyorsunuz? Bricks Breaker’ın reklamsız sürümü sınırlı bir süre için ücretsizdir. Oyundaki amacınız, bir sonraki seviyeye geçmek için topları kullanarak mümkün olduğunca çok blok kırmak. Oyunun reklamsız versiyonu normalde 31,99 TL’ye satılıyor. Bricks Breaker’ı şimdi indirirseniz, ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.
 • Wonder Knights PV : Eski bir dönemde geçen, basit grafiklere sahip ancak vakit geçirebileceğiniz bir oyun arıyorsanız Wonder Knights’a bir göz atabilirsiniz. Bu oyun da kampanya öncesi 31,99 TL’ye satılmıştı.


Kısa Süreli Ücretsiz iOS Uygulamaları (iPhone / iPad)

 • Hue Melody : Ücretsiz Android uygulamaları başlığı altında ilk maddede yer alan oyunun iOS versiyonu da kısa bir süreliğine ücretsiz oldu. Uygulama, ışıkları çalan müziğin ritmine göre değiştirir.
 • Stellar Tour : Bu uygulama, astronomi ile ilgili her türlü öğeyi öğrenmenizi sağlar. Bulutsular, galaksiler, gezegenler, aylar ve çok daha fazlası hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için Stellar Tour’u kullanabilirsiniz.
 • One Meteor : Yağmur ve kar uyarılarının direkt olarak telefonunuza gelmesini ve buna göre plan yapmanızı istiyorsanız One Meteo size bu konuda yardımcı olabilir. Uygulamanın açıklamasındaki bilgilere göre tahminler her 10 dakikada bir güncellenmektedir.
 • Good Pencil : Bu uygulama Apple Pencil ile kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Uygulama ile PDF dosyalarına açıklama ekleyebilir, altını çizebilir ve vurgulayabilirsiniz.
 • YoWindow Hava Durumu : Bu bir hava durumu uygulamasıdır, ancak size sadece hava durumunu göstermez. Uygulama ayrıca size daha güzel görünecek bir uygulama sunan hava durumuna özel bir arka plan sağlar.
 • üfürüm :Günlüğün var mı? Yıllar öncesine kadar günlük tutmak için sadece defter ve kalem yeterliydi, ancak günümüzde her şey gibi bu da dijitale taşındı. Bu geleneği hala yaşayanlar olsa da dijital günlüğün sağladığı kolaylık bir kez yaşanmış olsa da dijital günlüklerden bir daha vazgeçilemez. Murmur, sesli bir şekilde günlük tutmanızı sağlayan uygulamalardan biridir. Duygular en iyi şekilde yüksek sesle iletilebilir, böylece o gün hissettiklerinizi doğrudan günlüğünüze aktarmanızı kolaylaştırabilir.

Kısa Süreli Ücretsiz iOS Oyunları (iPhone / iPad)

 • LVL : Bu bulmaca oyunu 3D ve 2D’yi ilginç bir şekilde karıştırıyor. LVL, 50’den fazla özel seviye ve 150’den fazla normal seviye sunar. Uygulama, cihazınızda yalnızca 127 MB yer kaplar.
 • Rush Runner Train Surf 3D : Kaliteli grafiklere sahip sonsuz bir koşu oyunu arayanlar! Bu oyunu tekrar ücretsiz olarak indirmeniz gerekiyor. Oyunda önünüzdeki engellerden kaçmak için zıplamayı, sola ve sağa dönmeyi unutmayın.
 • Tales of the Neon Sea : Oyun, ileri teknoloji ve düşük yaşam kalitesi üzerine kurulu bir bilim kurgu alt türü olan Cyberpunk’a dayanıyor ve oyuncuların karşısına retro grafiklerle çıkıyor. İlginç mi? Ücret ödemeden oyunu tekrar indirebilir ve deneyimleyebilirsiniz.
 • Dirty Revolver : Bu oyunda bizden ailesinin intikamını almak isteyen bir karakteri yönetmemiz isteniyor. Oyun Vahşi Batı’da geçiyor. Oyunda dört farklı hava koşulu bulunuyor: karlı, yağmurlu, güneşli ve fırtınalı. Kıyafetinizi değiştirerek karakterinizin görünümünü özelleştirebilirsiniz. Oyunda yüzlerce seviye var. En güzel yanı ise internet gerektirmemesi. Oyun çevrimdışı olarak da oynanabilir. Farklı silahlardan herhangi birini satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

1 Answers
Bulentokes answered 2 sene ago

Bir kaç tanesi yeniden fiyat koymuş, indirmek için süre az diğerlerine şans verelim dedim o da zaman yetmedi, denge oyunu fena değil oynanabilir. Android oyunları telefonu çok kasıyor, iphone oyunları biraz daha verimli denebilir. iPad için önerileri değerlendirin yoksa diğerlerine bakmayın. Tablet android oyunları indirirseniz çok yavaşlıyor.