Bugün ne izleyeyim | Motosiklet Sitesi

by
3 hafta ago
0 Views
motosiklet Staff asked 3 hafta ago

Bugün ne izleyeyim diyorsanız Netflix’in veya IMBD film tarihinin eski yeni arşivinden örnekler vereceğim.
Netflix’i bırak bana türk filmi öner derseniz ve eskileri karıştıralım.
Susuz Yaz – 1963

 
Susuz Yaz - 1963

Susuz Yaz Türk sinema tarihinin en iyi siyasi eleştiri filmlerinden biri. Politik sinema deyince akla gelen filmlerden biri olarak epey süre de gösterimi yasaklanmıştır. Berlin Film Festivali’nde Altın Ayı alan filmi Türkler izleyememiş düşünebiliyor musunuz? Konusu: Ege’nin kurak topraklarındaki köylerden biri… Su sıkıntısı çeken köy halkı, yaşayabilmek için suya, su içinse su kaynaklarını arazisinde bulunduran Osman ve Hasak isimli kardeşlere muhtaçtırlar. Ağabey Hasan her zaman açgözlü ve hırslı olan taraf olmuştur. Köylülerin yakarışlarına rağmen bir damla bile su vermeyi kabul etmez. Haliyle işler fazlasıyla değişir. İyi yürekli Osman ise ağabeyinin zıttıdır. Bu genç adam ağabeyinin hırsı ve hataları nedeniyle hapishaneye dahi düşecek, aile yapısı yerle bir olacaktır.

Kelebek (Papillon) izle
Kelebek (Papillon)
IMDb Puanı: 7,2
Yapım Yılı: 2017
Steve McQeen ve Dustin Hoffman’ın rol aldığı 1973 yapımı Kelebek (Papillon) filmi, Henri Charriere’in gerçek hayat hikayesinin sinemaya uyarlanmış halidir. Suçsuz bir mahkum olan Papillon’un, mahkum gemisinde tanıdığı Dega ile kaçılması imkansız bir hapishaneden, firar etme çabalarını konu almaktadır.

7 Answers
motosiklet Staff answered 3 hafta ago

Predestination izle
Predestination
IMDb Puanı: 7,5
Yapım Yılı: 2014

Kelebek Etkisi’nı izleyip beğenenler, aynı yorumları Presestination içinde yapacaktır diye düşünüyorum. Geçmişe giderek suçları önlemek için çalışan bir ajanı elen alan hikayesinde, ilginç olaylarda beraberinde geliyor. Son aldığı görevinde, patlamayı önlemek için New York’a giden ajanı izliyoruz. Ethan Hawke,Sarah Snook ve Noah Taylor’un oyuncu kadrosunda yer aldığı filmi, Micheal Spierig ve Peter Spierig ikilisi yönetiyor.

motosiklet Staff answered 3 hafta ago

Green Book izle (2018) IMDb: 8.2 almış, tarihin karanlık bir bölümüne ışık tutuyor
en iyi filmler, film önerileri
Amerika’da siyahlar ile beyazlar arasında var olan düşmanca yapılaşmanın derinliklerine inen ve bunu Ünlü Afro-Amerikalı piyanist Dr. Don Shirley maceraları üzerinden aktaran Oscar ödüllü filmler arasında kesinlikle önerdiğimiz bir baş yapıt. Ülke genelinde vereceği konserler için zaman zaman siyahilere düşman bölgelerde seyahat edeceği için, kendisini saldırılardan koruyabilecek birisine ihtiyaç duyar. Bu alanda işinin en iyisi Tony Lip ile tanışır.
Başrol Oyuncuları: Viggo Mortensen, Mahershala Ali, Linda Cardellini
Tür: Biyografi, Komedi, Drama
Yönetmen: Peter Farrelly

Kaanege answered 2 hafta ago

Ustalar sinemago diye bir kanal var youtube’da iyi filmler veriyor aklınızda olsun, ben takip ediyorum.

Fury road izle | Brad Pitt Türkçe Dublaj Yabancı Aksiyon Filmi

Nhtsfv answered 2 hafta ago

Youtube filmleri full dublaj paylaşılıyor

Mile 22 izle | Türkçe Dublaj Full Film Tek Parça İzle

UGYatcn answered 2 hafta ago

Mexican Gangster (HD Mafia Action Movie, Full Length, English) *full action movies for free*

Esat1988 answered 2 hafta ago

Bu adamları takip eden var mı?
STUPID, CRAZY & ANGRY PEOPLE VS BIKERS 2021 – BIKERS IN TROUBLE videoları paylaşıyorlar

motosiklet Staff answered 2 hafta ago

Wonder Woman 2 Filmi izleyin
1980’li yılların ortasında geçen hikayede Wonder Woman yeni düşmanlar ve müttefiklerle karşı karşıya geliyor. Bu kez iki farklı düşmanla birlikte mücadele etmek zorunda kalan Prenses Diana’yı beklemedik bir şeyle daha karşılaşacaktır…
25 Aralık 2020 tarihinde yayınlanan Wonder Woman 1984 filmi başrollerinde Gal Gadot başta olmak üzere Chris Pine ve Kristen Wiig gibi önemli isimler yer almaktadır. Yönetmenliği ise ilk filmde olduğu gibi Patty Jenkins üstlenmiştir…
 

Your Answer

9 + 2 =