Brave Browser'ın günlük aktif kullanıcı sayısı 15,5 milyona ulaştı

Soru – Cevap BölümüBrave Browser'ın günlük aktif kullanıcı sayısı 15,5 milyona ulaştı
motosiklet Staff asked 2 hafta ago

Dünya çapında büyük bir popülerliğe sahip olan internet tarayıcısının aylık aktif kullanıcı sayısı artmaya devam ediyor. Tarayıcı, 2017 yılında 1,2 milyon aylık aktif kullanıcı sayısına sahip iken 2018 yılında bu sayı 5,9 milyona yükseldi.
Aylık aktif kullanıcı sayısı 2019 yılında 11,2 milyona ulaşırken 2020 yılında ise bu sayı 24,1 milyona yükseldi. Popüler web tarayıcısı, geçtiğimiz yıl 50,2 milyon aylık aktif kullanıcı sayısına ulaşarak büyük bir başarı elde etti. Böylelikle internet tarayıcısı, başarısını sürdürmeyi başardı.
 Popüler internet tarayıcısı Brave Browser’ın günlük aktif kullanıcı sayısı 15,5 milyona ulaştı. Paylaşılan rapora göre 2021 yılında tarayıcı üzerinden toplamda 2,3 milyar sorgu gerçekleşti. Web tarayıcısının reklam platformunun geliri son 12 ayda 4 kat arttı.
Brave Browser Aktif Kullanıcı Sayısı Açıklandı
Geçtiğimiz yıllarda kullanıma sunulan ve kısa sürede popüler olabilmeyi başaran Brave Browser isimli internet tarayıcısına ilişkin bir rapor paylaşıldı. 2021 yılına ait bazı istatistiki bilgiler içeren rapor, web tarayıcısının elde ettiği başarıyı gözler önüne serdi.

1 Answers
Elif answered 2 hafta ago

güzel özellikleri var keşfediyoruz, youtube brave browser reklamı gönüp suruyor