Böyle saçma sapan devire denk gelmedim

by Orhan sezerler
5 gün ago
0 Views
Soru – Cevap BölümüCategory: İbretlik DurumlarBöyle saçma sapan devire denk gelmedim
Orhan sezerler asked 5 gün ago

Benelli grubunda bir arkadaşımız paylaşmış, aynen aktarıyorum.
Adamın biri trk sini 43.000’e satiyor, sonra başkası bu motoru alıyor ve iki gun sonra 60.000’den satışa koyuyor. Bir aydir bir fiil satılık olan trk lari takip ettiğim ve bu motoru da bildiğim icin bunu tesadüfen farkettim.
Aynı olayı daha önce almayı düşündüğüm arabayla ilgili de yaşadım 4 sene önce. Bir gün farkla kaçırdığım aracı bir hafta sonra 10.000 farkla satışta gördüm. Ben hayatımda böyle saçma sapan bir döneme denk gelmedim, bu memlekette. Her alanda herşeyi hayretle izliyoruz, artık şaşkınlığıma şaşırır hale geldim.
Sonra diyoruz ki piyasa neden böyle yükseldi. Ben söyleyeyim, mevzunun dövizle enflasyonla gram alakası yok. Olay tamamen ahlaksızlık…

3 Answers
motosiklet Staff answered 5 gün ago

Böyle bir devir yok, şahit olmadım. Sıfır olmadığı için 20bin TL farkla 4 yıllık motoru sıfırından 6bin TL fazlaya satan gördü bu gözler. Sıfırı için 6 ay sonraya sıra veriyorlarmış. Bunu duydum ama şahit olmadım.

Engin Yılmaz answered 5 gün ago

Dediklerini doğrular gibiyim, o yüzden 2. El’e param yetmedi Sıfır aldım, videoları çekiliyor.

Kemal answered 5 gün ago

2 hafta sonra satılığa konulup onunda satılması çok ilginç, ben ilk kez duydum. Ayrıca 125 cc’ye zor para yetiyor, üst cc’ye çıkmak için para biriktirmek yetmiyor banka soymak gerek. 😢😢😢

Your Answer

0 + 11 =