Avast Free Antivirus 2020 | Motosiklet Sitesi

by
1 ay ago
0 Views
Soru – Cevap BölümüCategory: Teknik BilgiAvast Free Antivirus 2020
motosiklet Staff asked 1 ay ago

Avast Free Antivirus 2020 ücretsiz versiyonu için indirmeniz ve çalıştırmanız yeterlidir. Güçsüz bir bilgisayarınız varsa bile aşağıdaki videoda anlatılmış şekilde Avast antivirüs programını kurabileceğinizi gösterdik. Aktif İnternet kullanan, internete bağlı olmasa bile bir ağ içerisinde yer alan, herhangi bir ağa veya internete bağlı olmasa da harici depolama birimleri bağlanan bir çok bilgisayarda virüs tehlikesi bulunmaktadır ve bu tehlike karşısında güvende olabilmek için geçerli bir antivirüs programı olan Avast Free Antivirus 2020 hem virüs tanımlama hem de virüs temizleme konusunda bir hayli başarılıdır. Avast Free Antivirus, içerisinde hem kendi virüs analiz motoru aynı anda AVG virüs analiz motorunu barındırıyor. Bu sayede güvenlik seviyeniz çok artıyor.

Avast Nasıl Kurulur?
Bilgisayarlarda en çok kullanılan antivirüs programlarından bir tanesi olan Avast Free Antivirüs programını kolayca kurabilirsiniz.
Basit şekilde kurmayı aşağıdaki videoda görebilirsiniz. Eğer bilgisayarınız güçlü ise ayarları otomatik yapıp geçebilirsiniz.

2 Answers
Resityot answered 1 ay ago

Avast çok yer kaplıyor, norton ise çok zorluyor pc’yi, alternatif antivirüs programı var mı önerebileceğin.

motosiklet Staff answered 1 ay ago

mcafee, avira veya panda dene… ben avira kullanıyorum

Your Answer

12 + 6 =