50 cc motosiklet sigorta

by
2 ay ago
0 Views
Soru – Cevap BölümüCategory: Sorular50 cc motosiklet sigorta
motosiklet Staff asked 2 ay ago

50 cc motosikletler sigortasız olarak satılıyor ve burada bir sıkıntı var. Bu konu hakkında kısa bir bilgilendirici yazı yazıyorum, ilgili arkadaşlar sigorta konusunda uyarılmalı yoksa büyük sorun açabiliyor.
50 cc lerde sigorta yok istesenizde olmuyor. Başka bir motor üzerinden sigorta yapıp para alıyorlar. Kazada karşılama olmuyor. Eğer kaza yaparsan hata durumuna göre ödenebilir. Ya da adamla anlaşıp herkes kendinin motosikletini veya aracını yaptırsın denilebilir. O biraz yapılan kaza ve hata oranına göre değişebilir

21 Answers
İstezcan answered 2 ay ago

Sigorta ücretleri ne kadar çıkar, 50 CC Motosiklet için kaza yaparsam ne okuyor, ben mi ödüyorum karşı tarafın zararını.

Türkan answered 2 ay ago

Tüm zararı siz üzerinize almış oluyorsunuz, sigorta yaptırırsanız bu tip kazalarda siz suçlu değilseniz diğer tarafın sigortası sizi, sizin sigortanız onun hasarını karşılar. Sigorta değeri çok düşük ise kalanı siz cebinizden ödersiniz.
Sigorta fiyatları yaş, cinsiyet ve sigorta şirketine göre 180 TL ile 480 TL arasında değişiyor ama genç olunca yaşa göre daha fazla sigorta çıkıyor.
Sigorta konusunda sorularınız varsa bana sorabilirsiniz. Sigortalama yapıyorum.

Mustafamm answered 2 ay ago

Kaza halinde değişen oranlarda sigorta ödeme yapıyor diye biliyorum. Kaza tutanağına detay bilgi yazarsanız çok iyi olur. Hangi sokak, hangi hız, çevreden fotoğraf, saat, yol durumu ve kasıt olayın değişkenleri olarak önem arz ediyor. 
Trafik ışıklarını var, şerit ihlali mi var, dört yolda mı oldu, arkadan mı çarptı. Bunlar önemli diye biliyorum.

Fırat Yılmaz answered 2 ay ago

50cc arıza yapmayan 7bin veya 8bin tl’ye kadar düz yolda ve şehirlerarası kullanıma uygun, 2. el veya sıfır öneriniz nedir?

 

 

 

 

Remzi answered 2 ay ago

Arora kasırga 50 mi yoksa yuki gusto 50 mi tavsiye edersiniz ? Arora al dediler birde sizlere sorayım dedim.

Uğur answered 2 ay ago

Yuki gusto ha arora kasırga 2’si de aynı güç performans olarak ama yedek parca olanağı yuki Gusto da daha çok, çelik cup, falcon cup, motorlarda aynı granaja sahiptirler, parçası bulman daha kolay olur. farına varana kadar yuki gusto ile aynıdır. O yüzden kolay değiştirme imkanı var.

motosiklet Staff answered 2 ay ago

Yakışıklı ve görünüş istiyosan küba xbos-dragon ya da yuki fifty bak, performans istiyosan arora modellerine bak derim

Your Answer

7 + 11 =