Soru – Cevap BölümüCategory: Aranıyor25000-tlye-motosiklet-bakiyorum
AlpEr asked 2 ay ago

Aranızda yeniyim, ilk kez motor alacağım, 20-25k bütçem var sadece dükkanda zaman buldukça hobi amaçlı sürmek için alacağım fazla kullanmayacağım boyum 1.63 motor olarak parça ve usta sorunu olmayan fazla arıza çıkarmayan ne önerirsiniz? performans olarak bi beklentim yok dediğim gibi bisiklet niyetine canım sıkıldıkça süreceğim ama tabi birazda kendini göstersin istiyorum (tip olarak) Kafamda honda cb125e veya fCbr 125 Mh diftt 125/150 Pulsar ns 150 /200 var bunlar kafsn ksrişık siz hangisini tavsiye edersiniz simdiden teşekkürler

4 Answers
Anghasan answered 2 ay ago

Orduhasan answered 2 ay ago

Öncelikle ehliyet var mi varsa sinif be ns 200 atik bi motor ilk kullanıma tavsiye etmem başlangıç için cbf ybr az yakan maliyeti uygun masrafsiz motorlar arıza da acmazlar yok gosteris olsun zatenn cok binmicem ariza acmaz o kadariyla dersen de superlight 200 bakabilirsin heybetli alcak seleli bi makinadir kendisi senin tarzina bagli kalarak yzf r 125 de bulunabilinir.

Cenktam answered 2 ay ago

Sym fiddle al 20bintl hem gösterişli hem scooter rahat yani sürüşü keyifli, kalitesi güzel, bir japon olmasada sorun çıkaracağını sanmıyorum. öyle ufak tefek teknik ayrıntılara çok takma ufak tefek aksesuarlarla çok güzel oluyor o motor. Aldığına pişman etmez, uzun seneler kullanırsın.

Aydik2002 answered 2 ay ago

Honda msx al hem boyuna daha uygun olur hem şekilli hem kaliteli. 25.000 TL’ye bulursun vazgeçmezsin. Uzun yıllar kullanırsın.

Your Answer

10 + 0 =