Soru – Cevap BölümüCategory: Honda2021 Honda Forza 250 İlk Sürüş Yorumu
Cemil asked 3 ay ago

2021 Honda Forza 250 İlk Sürüş

Elektrikli Ayarlanabilir Ön Cam
İstediğiniz anda tek bir tuşla yükseltip alçaltabileceğiniz elektrikli ayarlanabilir ön cam ile hissetmek istediğiniz rüzgarı belirlemek sizin elinizde.

Kolay Kullanım İçin Akıllı Anahtar
Honda mühendislerinin geliştirdiği akıllı anahtar teknolojisi sayesinde Forza 250’yi, anahtar cebinizde olsa bile “Start” tuşu ile çalıştırıp hareket edebilirsiniz.

Üst Düzey Sürüş Güvenliği
Honda Seçilebilir Tork Kontrolü ile arka tekerleğin patinaj yapmasını önleyen Forza 250, ABS ile kolayca durmanızı sağlar ve üst düzey sürüş güvenliğini sunar.

Akıllı Anahtar Bağlantılı Arka Çanta
Honda Forza 250’nin arkasında yer alan çanta, akıllı anahtar teknolojisi ile entegredir. Yani anahtarsız olarak hem motosikleti çalıştırabilir hem de arka çantayı açabilirsiniz.

Yüksek Görünürlük İçin LED Aydınlatma
LED teknolojisinin düşük enerji tüketimi ve yüksek aydınlatma kapasitesinden yararlanan Honda Forza 250, yol boyunca tüm engelleri sizin için aydınlatır.

2 Answers
Asifaruk answered 3 ay ago

Şimdi alınabilecek en iyi model diyeiblirim, o yüzden diğerlerine bakmıyorum. ama çantalı fiyat çok yüksek, çantasız alıp kullanmayı düşünüyorum, sele altı bagaj ile idare edeceğim.

Bülentown answered 3 ay ago

Abi şu honda forza 250’nin tük teknik özelliklerini anlatan yotube’daki tek videosu diyebilirim, elinize sağlık eklediğiniz için, bu adam olmasa asla tam özelliklerini öğrenemezdik.

Your Answer

9 + 6 =