Sizce Hangisi? KTM 125 Duke, Suzuki Gixxer, Bajaj Pulsar 150

by motosiklet
2 sene ago
56 Views

Sizce Hangisi? KTM 125 Duke, Suzuki Gixxer, Bajaj Pulsar 150 oylama için aşağıdaki şıklardan seçim yapabilirsiniz. Bir kaç seçenekte seçebilirsiniz. Motosiklet modellerini tanımıyorsanız, bilgilerini aşağıdan okuyabilirsiniz.

KTM 125 Duke – Dünyada ABS fren sistemine sahip ilk 125cc’lik motosiklettir, yani motosiklet sürmeye başlamak için en güvenli seçenektir. Bununla birlikte KTM dinamikliğinden asla taviz vermez. Tam tersine, KTM 125 Duke’ün keyifli viraj alma özelliği sayesinde saf kan motosiklet sürmenin tadına varmak çok daha kolay. Enjeksiyonlu ve altı vitesli şanzımanlı dört zamanlı tek silindir motoru ile yeterli bir güç sağlarken düşük yakıt tüketimi ile de cebinizi koruyor. Motosiklete yeni başlayacak olanların gerçek bir KTM ile tanışması için tasarlanmış, 125cc makineler arasında yeni bir standart oluşturulmuş bir motosiklet.

Bajaj Pulsar 150 – Evet zamanında bende bir tane edindim bu canavardan. Canavar diyorum çünkü en başta duruşu canavar, kendi fiyat aralığındaki rakipleri basit 125 lik commuterler iken fiyatına göre alınabilecek en performanslı makinelerdendir. 17 beygiri 9500 devir dakikada vermesi fiyatına göre performansını belli ediyor zaten, son sürati pek yüksek değil 150 lik bir motoru olduğu için ancak ara hızlanmaları ile şehiriçi baya baya yüzünüzü güldürecek cinsten olmuştu. Makine gayet atik hızlanması vardı. Su soğutmalı olmaması ve arka frenin disk olması ise bir dezavantaj ancak yine ve yine bu fiyat bandındaki makinelerin hepsi böyledir.

Suzuki gixxer – Led farlar, Motosikleti daha görünür hale getirmeye, daha fazla dayanıklılık sunmaya, daha iyi bir görünüm vermeye ve daha az enerji tüketmeye yardımcı olmuşlar, performans ve fiyat ikilisini arayanlar bu motora baksınlar ama ilk önce üstteki oyalamaya bir oy atarak başlayın..

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir