Shoei XR-1100 nasıldır?

by motosiklet
5 sene ago
410 Views

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları

Shoei markasına bir çoğumuz güvenir, bilmeyenler bilgilendirilir bilenler tarafından ama özelliklerine gelince sadece net’te bulduğumuz bilgiler kadar bilgiliyiz biz konuyu biraz açalım.

Sıradışı, tutku, yetenek ve takım stratejisi Shoei gibi bir markanın kalite, güvenlik ve konfor en yüksek standartları getireceği üst standartlarda ürünler üretmek için her gün kullandığı teçhizatlardır. XR-1100 kasklar, gerçek bir mükemmellik peşinde derin ve uyarıcı bir takım ruhu sonucudur. Shoei markası olan XR-1100, araştırma, geliştirme, teknolojinin dışında birçok motor sporunda yetenekli şampiyonları destekleyerek tecrübe ve know-how seviyesini artırır.

Teknisyenler ve sporcular her zaman en zorlu istekleri sağlama hedefli, laboratuar ortamında eski tüm ürünleri sürekli geliştirme konusunda hemfikir.

Çene açılır, kapalı ve birçok farklı kask çeşitleri sayesinde size üst düzey bir kalite ile hizmet verecek olan Shoei XR-1100 Motosiklet Kaskı kask ihtiyacınızı yüksek performansta sağlar. Fiberglas, Kompozit Fiber, AIM+ malzeme yapısına sahip olmasının yanısıra Açık ve Kapalı Kask (Full Face), çoklu kabuk boyutu gibi seçeneklerin var.

UN ECE REG 22.05  gibi önemli güvenlik sertifikalarına sahip olması, bir çok model seçeneğinde bulunan dahili güneş vizörü, çizilmez cam ya da UV filtreli cam özelliği, gelişmiş havalandırma kanalları ile ön hava girişleri ve arka hava çıkış özelliklerinin bulunması, yine bir çok Shoei marka kask modelinde gözlemlenebilen double D-Ring bağlantı sistemi özelliği, yıkanabilir ve çıkarılabilir astar özelliğinin yanı sıra çene rüzgar pedi ve burunluk gibi seçenekleri ile profesyonellerin tercihi olan XR-1100 kaskları ile kendinizi güvenin zirvesinde hissedeceksiniz.

Daha büyük bakalım, bilgimiz olsun: Herhangi bir XR-1100

Shoei Kask: 1,372.73 TL
p26_rollin tc-5_b

 

0 0 vote
Article Rating
Etiketler: , , , , ,
Subscribe
Bildir
2 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Forum kanalınıza üye oldum, teşekkürler

Selam herkese siteniz süper ötesi dikkat çekici, saolun