Şehiriçi kullanımın kralı scooter

0
899

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve diğer kalabalık trafiğe sahip olan birçok şehirde işyerine gitmek için uzun yollar katetmek zorunda olduğumuz değişmez bir gerçektir.

Bu konuda imdadımıza yetişen şehiriçi kullanımının kralı scooter aklımıza geliyor. Başka hiçbir ulaşım seçeneği size park, trafikte kolay hareket etme, vergi, sigorta, benzin harcama konusunda bu kolaylığı sağlamayacaktır. Hem zamandan kazandıran hem trafiğe takılmanızı engellemek için üretilmiş harika araçlardır.

Oturuş pozisyonu açısından en rahat edebileceğiniz, rahat bir kanepede oturuyormuş hissi uyandıran en fazla görüş açısı sunan araçtır.

Ayrıca kullanım açısından gaz ve frenden ibaret olduğundan öğrenmesi daha kolaydır. Yakıt tüketimi konusunda bütçe dostudur. 50cc scooter kategorisinde m ehliyet ile kullanabileceğiniz bir çok motosiklet modeli bulunduğu gibi A1 ehliyet ile kullanılabilen 125cc modelleri de şehiriçi kullanıma çok uygundur.

İster elektrikli scooter alın, ister benzinli kullanımından, sigorta ve vergisine hatta benzine kadar size her konuda kolaylık sağlayacaktır.

Siz motosiklet seçiminde daha yeni iseniz veya yeni başlayacaksanız, sadece işim görülsün istiyorsanız 100 cc motorla başlamak çok yeterlidir.

İkinci el almak ise bazı sorunları beraberinde getirebilir. İkinci el motosiklet konusunda sitemizde bir çok bilgi bulabilirsiniz. Ama ikinci el motosiklet alırken bir bilene danışmakta yarar olduğunu söylemek istiyorum.

İyi sürüşler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here