satılık motosikletler

Royal Enfield Continental GT 650 Special Edition

royalenfield-continental-gt-right-side-view

Royal Enfield Special Edition’ın muhteşem modelini tanıttı, Continental GT 650 versiyonu Milan devam eden 2021 EICMA show’da görücüye çıktı. RE, bu versiyonla 120 yıllık varoluşunun tamamlanmasını kutlamış oldu. 120. yıl dönümü edisyonunun lansmanına hala biraz zaman kalmış olsa da, güzelliği ve zarafeti kesinlikle fotoğraflarına bir daha yakından bakmayı gerektiriyor.

Motosikletin bu versiyonu, bileşenlerin çoğu siyah renkte ve ince, göz alıcı altın aksanlarla muhteşem bir şekilde görünüyor.

royalenfield-continental-gt-right-side-view

Chennai’de RE tarafından şirket içinde geliştirilen siyah krom bir yakıt deposuna sahip. Sürdürülebilir üç değerlikli çevre dostu bir süreç olan özel bir kromlama teknolojisinin sonucudur.

Yakından bakın ve yakıt deposundaki rozetlerin döküm pirinç olduğunu ve Kumbakonam merkezli Sirpi Senthil zanaatkar ailesi ile birlikte geliştirildiğini göreceksiniz.

royalenfield-continental-gt-fuel-tank

120. yıl dönümü Continental GT 650’nin tamamen siyah temasıyla zıtlık oluşturan Royal Enfield’ın elle boyanmış altın renkli çizgileri. Bunlar yakıt deposu, arka kaporta ve tekerlek jantlarında bulunur.

royalenfield-continental-gt-windscreen

Üstündeki yakıt deposu rozeti, ayrıcalığını korumak için motosikletin benzersiz seri numarasıyla birlikte gelecek.

royalenfield-continental-gt-right-rear-three-quarter

Avrupa, Amerika ve Güneydoğu Asya’da yalnızca 60 adet motosiklet üretecek.

Fiyat konusunu ise gelirse görebileceğiz. Çok ısnırlı sayıda üretileceği için gelip normal bir model olarak sergilenmeyecektir.

Yorum Ekle

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir