satılık motosikletler

RGNT’nin göz alıcı, retro tarzı elektrikli motosikletleri satışa çıktı

RGNT Motorcycles, bugüne kadar gördüğümüz klas görünümlü en retro esintili elektrikli motosikletlerden birini geliştirdi. Birkaç yıllık geliştirmelerden sonra, İsveçli şirketin motosikletlerinin şimdi güncellenmiş versiyonları nihayet sipariş için hazır.

RGNT No.1 elektrikli motosiklet, 2019’da gelişime başladığımdan beri çalışıyor.

Aslında, o zamanlar ilk önce tasarıma retro stil ile ilgili her şeye ya da en azından pil ve şarjı hariç her şeyi mükemmeldi. Şirket, yorumlarıma hızlı bir şekilde güncellenmiş bir pil tasarımı ile yanıt verdi, ardından 2020’de motosikletin üretim versiyonunu piyasaya sürdüklerinde müthiş sonuç ortaya. çıkmış oldu.

Şimdi şirket, Versiyon 1.5 için motosikleti güncelledi ve aynı anda güncellenmiş sürüşler için siparişleri açarken yeni yükseltmeleri yaptı.

RGNT motorcycle

125 km/sa (77 mph) elektrikli motosiklet hızı, artırılmış dayanıklılık ve daha yumuşak sürüş özelliklerine sahip geliştirilmiş bir süspansiyon çatalının yanı sıra yeni Galfer fren rotorları gibi bir dizi bileşen yükseltmesi yapılmış.

RGNT, motosikleti ısıyı %30’a kadar azaltmak için daha yüksek kaliteli sargılar kullanan yeni 11 kW (14,7 hp) motor geliştirdi. Bu, motorun daha verimli çalışmasına yardımcı olmuş ve ısı olarak kaybolan boşa harcanan pil enerjisini azaltmış. Şirket, şarj başına daha iyi menzil sağlayan %13’lük bir verimlilik artışından sözetmiş.

7,7 kWh’lik bir pil, karayolu üzerinde 110 km (68 mil) bir menzil sağlar ve şehir içi sürüşte daha uzun bir 160 km (100 mil) menzile ulaşılabilir.

Yorum Ekle

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir