Giriş YapPulsion GT Euro 5 Geliyor

Pulsion GT Euro 5 Geliyor

Pulsion GT Euro 5 yepyeni bir stile sahip.

Pulsion GT Euro 5 – 125 CC / Satin Titanium, Pulsion için yepyeni bir stil, cesaretleriyle öne çıkanlar için, Pulsion GT, sınıfının en iyisi sportif kaplamalarına sahip. Satin Titanium rengi keskin hatlarını güçlendirmiş.

Pulsion GT Euro 5 Geliyor

Peugeot PowerMotion®euro 5 motor ailesi, ürün gamımızdaki ve kategorisindeki en güçlü motor ailesidir. 125cc Pulsion motor, 8800 rpm’de maksimum 10,6 kW güç için 14,4 hp ve 12,4 Nm tork geliştirir. LFE* teknolojisi sayesinde, olağanüstü sürüş keyfi ve trafiğe daha kolay entegrasyon için gürültü emisyonlarını ve tüketimini azaltır.

* Düşük Sürtünme Verimliliğine sahip

Şehri gönül rahatlığıyla keşfetmek için Peugeot teknolojisinin en iyisi. Pulsion’un, yüksek düzeyde donanım sunan bu modeli onu piyasadaki en güvenli iki tekerlekli araç yapar.

ABS*, tekerlekleri kilitlemeden tam güvenlik içinde frenlemenize eşlik eder ve SBC* teknolojisi, frenlemeyi tek bir fren koluyla ön ve arka tekerleklere dağıtır. Acil frenleme durumunda, uyarılar otomatik olarak tetiklenir.

* ABS + Senkronize Frenleme Konsepti: Peugeot Motocycles kombine frenleme

Aydınlatma aynı zamanda bir güvenlik unsurudur. Güçlü gündüz çalışan LED DRL’ler*, Pulsion’a trafikte yüksek görünürlük sağlar.

* Gündüz Çalışan Işık

Acil frenleme durumunda, Pulsion, otomatik olarak keskin bir yavaşlama sinyali vermeyi ve böylece çarpışmaları önlemeyi mümkün kılan uyarıların aydınlatılmasıyla donatılmıştır. Hız 50km/s’nin üzerindeyken aktif olan sistem, aracınızda 6m.s-2’den fazla bir yavaşlama olduğunda uyarıları devreye sokar ve yavaşlama 2.5ms-2’den az olduğunda uyarıları kapatır.

Tüm Pulsion tasarımı. GT ruhu ve daha fazlası. Şehirde stilin önemli olduğunu bildiğimiz için Pulsion, en ince ayrıntısına kadar stil sahibi ve şık ve şehirli bir tasarım sunuyor. GT versiyonu bir görünümden çok daha fazlasıdır, bir karakterdir.

Pulsion serisi, önde kedi köpekleri şeklinde DRL’ler ve “3 pençeli” bir arka lamba içerir: Automobiles Peugeot tasarımına uygun ışık imzaları.

Çıplak gidonlar, yüceltilmiş siyah jantlar, kısa füme vizör, Satin Titanium gövde ve sarı dokunuşlar, Pulsion’ın GT kaplamaları, tüm sürücülerinde en sportif karakter özelliklerinden birini ortaya koyuyor.

Pulsion’ın selesinin altındaki geniş bagaj, tam yüz kaskı ve ekranlı jet kaskını saklamanıza izin verecektir. 12V priz sayesinde sürüş sırasında bağlı kalın ve cihazlarınızı şarj edin.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Motor CinsiPower Motion 125
Motor Hacmi 125 cc
Motor Tipi Tek silindirli 4 Zamanlı
Euro StandartıEuro 5
Soğutma TipiSu Soğutmalı
Yakıt BeslemesiElektronik Enjeksiyon
Azami Güç10,6 kW
Azami Tork12.4Nm
Yakıt Tüketimi (L/100km)2.5

ŞASİ

SüspansiyonÖn Hidrolik Teleskopik Çatal 37mm
Arka Çift Hidrolik Amortisör Ayarlanabilir 5 Pozisyon
Lastik EbatlarıÖn =120/70- 14
Arka =130/70- 13
Fren EbatlarıÖn (disk) = 260 (mm)
Arka (disk) =210 (mm)
Fren TipiABS

EBAT & KAPASİTELER

UxGxY (mm)2065x760x1425
Dingil Mesafesi1460 mm
Sele Yüksekliği790 mm
Y. Depo Kapasitesi11.1 lt
Gösterge Paneli TipiTFT
Sele Altı Bagaj Kapasitesi1 tam yüz kaskı+1 yarım kask

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok