Pulsar RS 200 | Motosiklet Sitesi

by motosiklet
4 hafta ago
86 Views

Pulsar RS 200

Günümüzde teknolojinin de gelişmesiyle beraber, kişilerin tercih edebileceği farklı araçlar vardır. Bunlardan bir tanesi olan motosikletler, kişilere hem daha hızlı ulaşım, hem de daha heyecanlı bir sürüş keyfi sunar.

Her sene yeni motosikletler çıkar ve tutkunlar tarafından yoğun bir ilgiyle karşılanır. Bunlardan bir tanesi de Pulsar RS 200 olur. Gerek Dünya’da, gerekse Türkiye’de çok sayıda kişinin beğenisi de kazanmıştır.

Şık görünümü, asil duruşu ve sürücüsüne yeni bir hava katması nedeniyle birçok kişi tarafından ilgiyle takip edilir. Yolda tıpkı yarış atmosferi katmakta olup, daha hızlı performans sağlar. Dolayısıyla birçok motor tutkunu, özelliklerini ve inlemesini yoğun olarak araştırır. Peki, bilmeniz gerekenler neler?

Pulsar RS 200 Deposu Ne Kadar?

Motor sahipleri bir araç alırken çok sayıda özelliğe dikkat eder. Bunlardan bir tanesi de aracın deposudur. Zira depo ne kadar büyük olursa, gidilecek yol da o kadar fazladır. Ayrıca kişilerin ne sıklıkla dolum yapacağını belirler.

Çabuk bitmesi, benzin istasyonuna daha sık uğramayı gerektirdiğinden sürücüler mümkün olan gen geniş depoyu talep eder. Birçok kişi motoru beğense de, yetersiz benzin deposu varsa listeden eler. Zira kısa sürede çok büyük masraflara da sebeptir.

Peki, Pulsar 200 RS 2020 model deposu ne kadar? Global çapta duyulmasıyla beraber birçok kişi aracın özelliklerini de merak etmiştir. Bunlardan bir tanesi de kaç litre yakıt aldığıdır. Modelin deposu 13 litre olup, size daha iyi bir ulaşım imkânı sağlar.

PULSAR RS 200 | Motosiklet Sitesi

PULSAR RS 200 | Motosiklet Sitesi

Pulsar RS 200 Hangi Renklerdedir?

Her motor tutkunu, kendine özel renklerin olmasını ister. Zira bu araçlar otomobillere göre daha kişisel kabul edilir. Dolayısıyla herkes istediği rengin uygun olmasını, asaleti talep eder. Bu bakımdan Pulsar RS 200 dış görünüşü, sürücüleri farklı bir atmosfere sokacak tasarıma sahiptir.

Renk bakımından da sürücülerin arzusunu karşılayacak seçenekler sunar. Burada tercih edilebilecek renkler;

 1. Graphite Black
 2. Racing-Blue
 3. Racing-Red

Her bir renk farklı bir asalet yansıtmakta olup, motor tutkunlarının tercihine açıktır.

Pulsar RS 200

Pulsar RS 200

Pulsar RS 200 Özellikleri Nelerdir?

Pulsar 200 RS özellikleri bakımından her sürücüyü tatmin edecek yapıya sahiptir. Sadece bir tasarım harikası değil, aynı zamanda güçlü ve teknolojik özelliklere de sahiptir. Bu bakımdan motor özellikleri şöyledir;

 1. Tip: Valf DTS-i 200 cc üçlü kıvılcım motoru
 2. Maksimum güç: 24.05 @ 9750 (PS @RPM)
 3. Maksimum tork: 18.3 @ 8000 (Nm @ RPM)
 4. Yer değiştirme: 199.5 cc

Bu güçlü motor sayesinde yolu daha hızlı kat etmeniz, istediğiniz yere daha kısa sürede varmanız mümkündür. Ayrıca kaliteli motoruyla daha iyi bir sürüş deneyimi de alınır. Pulsar RS 200 lastik ve frenlerin özellikleri de şöyledir;

 1. Ön fren boyutu: 300 mm dia disc
 2. Arka fren boyutu: 230 mm dia disc
 3. Ön lastik: 100/80 – 17, 52 P Tubeless
 4. Arka lastik: 130/70 – 17, 62 P, Tubeless
 5. Brake Type Front: Tek kanallı ABS, 300 mm çaplı disk
 6. Brake Type Rear: 230 mm dia disc

Bu lastik ve fren özellikleri sayesinde yolda daha iyi tutunmanız, hızı daha iyi hissetmeniz mümkündür. Böylece sürüşten aldığınız zevk de artar. Fren ve lastik özellikleri aynı zamanda size daha iyi güvenlik de sağlar. Aracın genel özellikleri ise şöyledir;

 1. Tekerlek tabanı: 1355 mm
 2. Length X Width X Height: 1999 mm X 1114 mm X 765 mm
 3. Yerden yükseklik: 157 mm
 4. Ön Süspansiyon: Sürtünme önleyici burçlu teleskopik
 5. Boş ağırlık: 165 kg
 6. Yakıt deposu (yedek-kullanılabilir) 13 Litre
 7.  Arka süspansiyon: Canister ile Nitrox mono amortisör

Pulsar RS 200 elektrik özellikleri ise şöyledir;

 1. Sistem: 12 V Tam DC MF
 2. Far (kısa far): 55 W kısa huzmeli projektör

Bu özellikler sayesinde daha kaliteli ve güvenli bir sürüş keyfini hemen yaşamak mümkündür.

Pulsar RS 200

Pulsar RS 200

Pulsar RS 200 Fiyat

Pulsar RS 200 sahibinden fiyatları siteden bulunabilir. Ancak almadan önce heyecanlanmadan, motorun mevcut durumunu incelemeniz önerilir. Zira ne kadar hasarı olduğu, kilometresi oldukça önemli maddelerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları