Pipegun elektrikli kickbike

pipegun

Pipegun #1 – veya PG-1 – geçtiğimiz günlerde Türkiye Tasarım Haftası‘nda görücüye çıktı ve başlangıçta 20 adetlik çok sınırlı bir üretim olarak yapılıyor. Her biri çıplak bir paslanmaz çelik çerçeve etrafında inşa edilmiş iki güç paketi varyantı olacak. Salt Tracer BMX lastiklerine sarılmış 20 inç Eclat jantlarına sahip.

250 W Bafang göbek motoruna sahip model, 45 Nm (33 lb.ft) tork üretiyor, 25 km/sa (15,5 mph) azami hıza sahip ve 12 derecelik eğimlerin üstesinden gelebildiği bildiriliyor. Li-ion pil özellikleri paylaşılmamış olsa da, sürücülere şarj başına 45 km’ye (28 mil) kadar bir menzil vaat ediliyor.

pipegun-ebike
pipegun-ebike

 

Diğer güç paketi seçeneği, 500 W Bafang motor ve 60 Nm (44 lb-ft) tork için daha büyük pil, 35 km/sa (21,7 mph) maksimum hız ve 60 km’ye (37 mil) kadar menzil ile birlikte gelir. ).

Tam olarak net olmayan şey, motorun sizi hareket ettirmek için nasıl çalıştığıdır.Şişman lastikli Scrooser’a benzer bir şekilde güçlendirildiğini öne sürüyor. Başka bir yerde BMX tarzı bir gidon, arkada disk frenleme ve kaykay benzeri güvertenin önünde korkak LED aydınlatma var.

Verilen özellikler için bu kadar. Bu sınırlı üretim çalışması için ön siparişler şu anda açık, fiyatlandırma 2,100 ABD dolarından başlıyor. 

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka Yazı Yok